Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie znaleźć dobre i tanie ubiur asg ?


Recommended Posts

Nie wiem gdzie znaleźć tanie akcesoria i najlepiej żeby były we flecktarnie. Znalazłem stronę http://www.armyworld.pl/ i nie wiem czy opłaca mi się tam kupić, jest tam dosyć tanio ale nie wiem czy jak kupiĘ używany mundur to nie będzie za bardzo poprzecierany lub dziurawy :( , a i tak w ogóle jestem nowy w świecie air soft :)

 

 

 

Pozostawię bez komentarza.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Szukam raczej wszystkiego, bo niczego nie mam. Mógłbyś dać link do mundurów na Allegro :) Z góry dzięki :)

 

 

Nie wydaje Ci się ze wymuszanie linków do allegro to już mocno lenistwem trąci. Sczególnie że w zasadzie Sam niewiesz czego szukasz.

 

Wejdz w dział kolekcjonerski i przeglądaj okresami które Cię interesują ( zresztą Allegro posegregowało te gadzety według państwowości a potem według chronologii) Popatrz co Ci się spodoba i na co kasę w miarę łatwo zbierzecie, a potem rozstrzygnij DPM czy fleck ( bo w zasadzie taki wybór Ci zostaje).

A i jeszcze jedno. Olewanie znaków diakrytycznych i wielkich liter mocno mnie wkurza.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Podobnie jak Nicknitro większość zakupów dokonuję w ArmyWorld i jak na razie nie dostarczyli mi niczego dziurawego, lub poprzecieranego. W naszej grupie zaopatrujemy się tam od ponad roku i jak dotychczas nie było żadnych zastrzeżeń. Mogę ten sklep polecić z czystym sumieniem, oferują produkty zgodne z opisem, w przyzwoitych cenach, dostawy niemal błyskawiczne.

Jeśli interesuje Cię flecktarn, możesz śmiało u nich kupować "demobil". :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

A niech się koledzy zaśmieją-znajomy kupił marpata desert w lumpeksie na wagę.

 

Kontrakcik dosyć zadbany za 30 zł :P (cholerny szczęsciarz -ja w lumpach widuje tylko sprane dpm'y niezłe i flecktarny). Jesli chodzi o taniość-zacznij od tego typu "sklepów"bo zapłacisz grosze.

Ofc bluza+gacie za 30 zł kupił:P

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jak masz w okolicy jakiś rynek to przejdź się na niego - nie wszystko trzeba z internetu kupować. Często na stoiskach z wędkami, wiatrówkami są też mundury. Od razu będziesz mógł sprawdzić czy mundur nie jest dziurawy itp.

Na przyszłość zanim zadasz pytanie dotyczące jakiegoś sklepu sprawdź opinie o nim tu. Tutaj wypowie się tylko kilka osób. Tam masz opinie z wielu miesięcy, od wielu osób więc raczej są bardziej przydatne.

Link to post
Share on other sites

Dobre ceny są na www.frontowiec.com jeśli interesowało by cię rosyjskie umundurowanie. ;)

 

 

Ps. Czarex1324 wiesz że wróg pisze się przez ó - czyli o z kreską (alt+o), a przecinek (,) i kropka (.) znajdują się koło literki M ?

 

 

Pozdr. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...