Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.048m problem ze sprężyną


Recommended Posts

Witam posiadam replikę CM.048m i właśnie zamontowałem nową sprężynę sp130 i tu pojawia się problem, mianowicie po naciśnięciu spustu tłok dochodzi do końca i tam zostaje, nic nie daje ponowne naciskanie spustu, wydaje take dźwięki jakby silnik probował cos zrobić ale nie mogł. Na orginalnej spręzynie działa bez problemu. Bardzo proszę o pomoc.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości to podpowiem, że jest temat odpowiedni, bo raczej nikt się nie będzie chciał rozpisywać. Z resztą zaraz się ktoś ambitny znajdzie. Tak czy inaczej, trzeba mieć ładowarkę typu Imax B6 itp. a w szczególności przy lipo, bez niej się nie obejdzie.

 

EDIT: Dzidzip mnie ubiegł.

Edited by ST1TCH
Link to post
Share on other sites

Przed kupnem czegokolwiek proponuję wywalić łożysko z tłoka,o ile takowe tam siedzi.Sp130 od guardera są dość długie,przez co w niektórych replikach konieczne jest wywalenie jedno z łożysk.Miałem ten sam problem w m15 od CA i m4 od KWA.Oddałem po około 100 strzałów,po czym replika nie miała siły naciągnąć sprężyny.Po wywaleniu łożyska,spokojnie wyprułem po 1500 kulek na 9.6 i lipolu 7.4.Dopiero jeżeli w/w porada nie pomoże rozejrzał bym się za mocniejszą batką.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...