Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cześć replika na początek bardzo tania


Recommended Posts

Chciałbym zakupić moją pierwszą elektryczną broń ASG jak patrzyłem na tanie militaria to były bronie do 112 zł, chciałbym abyście mi podali jakąś tanią replike do 120 zł mało wiem, bo nie zarabiam a ni nic a chce zacząć zabawe z ASG i nie wiem czy potem mi się to nie znudzi.

Link to post
Share on other sites

Elektryka z plastikowym GB nie bierz, zaraz się rozpadnie po kupnie, poza tym dalej tym rzucisz niż strzelisz.

Najtańszy pełnowymiarowy AEG to CM 0.28 za około 340 zł. Poniżej 200 zł polecany jest CM 0.30, jednak ze względu na małą ilość fps nie będzie on zbytnio skuteczny w lesie.

W tej cenie lepsza będzie pompka, np. M47 DE (gunfire.pl).

Edited by Helikon
Link to post
Share on other sites

Powiem jak dużo ludzi na tym forum Ci powie. Za 120zl aega nie kupisz żadnego wątpie nawet czy z plastikowym GB dostaniesz. Shotgun na początek jest idealny lub tani gaziak beretta itp. Poza tym poczytaj na forum co i jak bo średnio raz na dzień jest taki temat jak ty założyłeś zakładany co chwila więc szukaj a znajdziesz, nowy jesteś ale dasz radę ;p.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Radziłbym Ci zainwestować w coś lepszego (oczywiście jeśli jesteś 100 % pewien, że chcesz się w to bawić). Tak ok . 550 zł wystarczy na porządna replikę umundurowanie, ochronę oczu i kulki. Ale jeśli nie jesteś pewien, to na twoim miejscu kupiłbym broń do 200 zł, a na całość przeznaczył 230 zł, ale to nie jest to co lepszy karabinek.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...