Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M i HK [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli nie możesz sprawdzić emki z inną komorą hu, to czy sprawdzałeś czy sam gb dobrze pracuje (gb+dolne body z chwytem pistoletowy, kolba i prowadnica tez mogą zostać, podłącz 'batkę' i zobacz czy jest różnica w pracy między semi a auto, jak nie ma to skupiłbym się na komorze).

Z autopsji napiszę - jeżeli było by to coś z gb to albo by nie strzelała emka wcale albo byłby spadek fps, zacięcia to raczej coś nie tak z komorą (i tu może być a) gumka z lufą za mocno wbita w komorę; b) lufa z gumką za luźno siedzą i jak mk8539020 pisał się wysuwają - w pierwszy przypadku ustawić wszystko prawidłowo nie wpychają lufy na maxa w komorę, w drugim przypadku zrobić teflon fix - może pomoże)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że to jedna z najbezpieczniejszych opcji. Jednak chciałbym na własne ryzyko sam się czegoś nauczyć w kwestiach technicznych, dlatego nie pogardzę również innymi radami :icon_smile:

 

 

Twoje zapytanie połaczyłem.

Zapoznaj sie z tym tematem.

S1

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witam

Chciałbym żeby mojej replice przybyło troche fps. Mam w niej przedłużoną lufe jest lufa precyzyjna wymienione kable na niskoporowe wsadzony MOSFET shark v.2 i wymieniona gumka hop up. I teraz pytanie co tak naprawde zrobic bo czytałem wiele poradników i tematów i nic nie znalazłem interesujacego. I czy jak wymienie naprzykład tłok,głowice tłok, dysze i cylinder to wszystko bedzie si? I czy wymienić spreżyne na sp120? Czy gearbox wszystko wytrzyma?

Z góry dzięki za odpowiedź.(Tylko prosze bez hejtów) :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Witam.

Mam replikę M4 firmy BOYI i interesuje mnie zwiększenie mocy repliki z 385 FPS do około 430. Taiwangun oferuje przy okazji darmową wymianę gumki której dokonam NA PEWNO, ale wymiana sprężyny spowoduje utratę gwarancji na GB. Chciałbym wiedzieć, czy warto dla takiego upgradeu poświęcić gwarancję oraz czy zamontowanie sprężyny o mocy w tych okolicach nie spowoduje uszkodzenia mechanizmu. Jedyny opis GB jaki dostałem to że jest on "W pełni metalowy, V2", z tego co pamiętam była też mowa o wzmocnionych zębatkach. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Cześć mam do Was pytanko posiadam M4A1 Boyi-a/PJ replika ma już pare dobrych lat i chciał bym odświeżyć ja troche w środku (szkielet gerboxa jest cały) co proponujecie włożyć do środka jakiej firmy części warto użyć co omijać itp. ??

 

Zależało by mi na:

1. Dużej szybkostrzelności

2. Celności

Link to post
Share on other sites

Na GFG 42 znajomy ma założonego Redoxa 11.1 2400 mAh i rof jest konkretny. Tyle, że tam jest mosfet i niskooporowe.

Ogólnie ten szkielet może przestać być cały po katowaniu go dużym rofem, szczególnie na mocniejszej sprężynie. Jakoś nie mam przekonania żeby bawić się w takie rzeczy na emce Boyi.

Tak czy owak, o takie rzeczy lepiej pytać serwisanta u którego zamierzasz robić ten tuning.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...