Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 MEU [TM]


Recommended Posts

Witam poszukuje zestawu do upgrade Colta M.E.U MARUI http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3785 .

Chciałbym w nim wymienić właściwie wszystko a ten komplet najbardziej by mi pasował , próbowałem znaleźć wszystkie części z tej oferty jednak całość wychodzi 400 zł drożej ... (bez bezpiecznika skrzydełkowego) . Pisze tutaj gdyż nie znalazłem lepszego tematu lub podobnego , przeglądając posty niczego takiego niema .... Myślę że jest to odpowiedni temat gdyż po zmontowaniu powstał by dość ciekawy costum ... Pozdrawiam i liczę na pomoc ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam!

 

Chciałbym dopieścić swoją 1911, mianowicie zacząć od lufy precyzyjnej i gumki hop-up. I tu mam pytanie, czy te części będą odpowiednie czy może lepiej wsadzić coś innego?:

 

Lufa:

http://shop.ehobbyas...ml#.U-i0t_l_vl7

 

Gumka:

http://www.specshop...._Hi-Capa,_M1911

 

Jako, że jestem kompletny laikiem jeśli chodzi o tuning chciałby się jeszcze zapytać czy jest sens zmieniać coś jeszcze w tym pistolecie?

Edited by maniakaDVD
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest sens wymieniać bb unit na lżejszy, lufa precyzyjna i gumka nie jest tak bardzo potrzebna, jeśli nie zależy na chirurgicznej precyzji. Można wypolerować barrel pluga i spring pluga, żeby gładko chodziło. Dogiąć trójpalczastą sprężynę, żeby wycisnąć z mech. kurkowego co się da. I to właściwie tyle.

Jakby znalazł ktoś dostępne magazynki (zza granicznych stron typu wgc,ehobbyasia,uncompany) to bym był wdzięczny za informacje. Od dłuższego czasu poluje na nie, ale nigdzie ich nie ma. :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

witam,

maniaka, a ja radze wymienić lufę na pdi, jak masz fundusze i chcesz tuningować to warto. Ja przetestowałem już pare luf w swoich klamkach, m.in w TM 1911 i jest rożnica, odradzam lufe pdi raven, miałem, i szkoda kasy, lepiej dołożyć. A gumka polecam stock, jest dobra. Próbowałem gumki: pdi, shs,A+ reaps, tej zielonej kmhaed co piszesz nie miałem, dexter ja poleca. A ja na stockowej jestem zadowolony, celność i zasięg b. dobry.

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady. Lufę na pewno wymienię bo właśnie najbardziej zależy mi na precyzji :wink:

Teraz pytania z innej beczki, czy też macie delikatny luz na zamku? Dodam, że znika on po włożeniu magazynka, tak jakby pistolet się doszczelnił czy coś w tym rodzaju.

I jeszcze jakim imbusem przykręcić muszkę gdyż delikatnie mi się poluzowała (chodzi mi o rozmiar)? Posiadam w domu zestaw imbusów, ale żaden nie pasuje :-D

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

No niestety delikatny luz na zamku mam w obu TM obecnie posiadanych, nawet na plastikowym mniejszy niż na konwersji guardera :)

A w ogóle na innych klamkach nawet chinolskich wygląda jakby luz mniejszy był i full metal... tylko to TM tak piknie strzela, że jak ktoś raz spróbował to nie chce innych....

A wracając do meritum, możesz sobie wymienić górną uszczelka maga na NineBallowa fioletowa i doszczelni to lepiej zamek i mag do cylindra, do kupienia w ehobby pewno są, w specshopie są guardera uszczelki do 1911, mam ale nie polecam, cena taka jak NineBall a gorsze znacznie. NineBall pasuje tez do magów Army, zmieniałem. Cena niewielka a jeszcze sobie fpsy podwyższysz o +- 10 ;))

Muszkę dokręcam bez kłopotu, ale nie wiem jakim rozmiarem...:)

Jakbyś chciał większy jakiś tuning jeszcze to pisz , od roku tuninguje swoje klamki z pasją i niestety licznymi pomyłkami to podzielę się wiedza.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam, posiadał ktoś zamontowaną lufe km-head w replice? na specshop nie ma PDI i się zastanawiam nad sensem zakupu tego co jest czyli km-head. mocno wzrośnie celność na takiej lufie czy lepiej szukać gdzieś PDI np za granicą?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_227_779&products_id=2972&name=KM-Head_-_Lufa_Precyzyjna__1911A1,_HI-CAPA_5.1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...