Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna ASG Recon OLV


Recommended Posts

LINK

 

 

Przeglądając różne sklepy z nudów natknąłem się na takie ,,coś"

 

 

 

 

Chińska kamizelka UTG-o podobna od krakmana w porównaniu do Omegi Blackhawka to był już niezly szajs. Jedyną jej teoretyczną zaletą to była kabura, którą można było odpiąć i na jej miejsce przypiąć normalne ładownice (patent spotykany w niemal identycznej kamizelce Umarexa). Jakościowo przepaść. Omega byla trwalsza i zdawała się być masywniejsza i cięższa. Teraz spotkałem to co o czym jest ten temat, widoczne na linku powyżej. W stosunku do czegokolwiek wierniej oddającego funkcjonalność Omegi i innych ciut lepszych rozwinięć tego projektu kamizelka ,,recon OLV" jest wybrakowana. Brakuje jednej jednej ładownicy na mag pistoletowy, jednej na mag do długiej, ładownicy na opatrunek/radio, pasów w systemie ALICE z tyłu oraz podpięć do pasa. Nie mogę się też dopatrzeć wewnętrznych kieszeni (tej na plecach i dwóch przednich po bokach). Kabura się nie odpina. Brak innych zapięć poza rzepami, nawet na kaburze. Zamek widać że będzie niczym w porównaniu do YKK z Omegi czy nawet tego w chińskiej UTG. Funkcjonalność ograniczona do przenoszenia może 6 magów od emki, mp5 lub 3 do kałasza czy giety, przenoszenia (dosyć ryzykownie) pistoletu, dwóch magazynków do pistoletu oraz czegoś w ładownicy ogólnego przeznaczenia. Będzie na pewno lżejsza. Jak się lepiej przyjrzeć to widać na niej metkę Strike Systems. Niby szitowa firma, a raczej chiński rebrand ale ładownice na Molle od Strike Systems były dużo lepszej jakości od ładownic no name od krakmana (ale wiadomo gorszej od kontraktów). Cena za wysoka, nawet używaną Omegę w tej kasie idzie dorwać. Pytanie- miał ktoś dokładnie z tą kamizelką do czynienia? W realu równie kiepsko wygląda jak na zdjęciach? A może ma to ktoś i chce się pozbyć za grosze? Pytam bo potrzebuję takie lekkie i tanie coś do przenoszenia niewielkiej ilości magazynków i paru pierdół do akcji typu wejść, pozamiatać i wyjść i do wesołych strzelanek bez większej nutki realizmu, organizacji i potrzeby używania większej ilości sprzętu.

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites

W sumie zwróciłem na nią uwagę jeszcze z jednego powodu; powinna świetnie nadawać się do używania pod odzieżą. Zwykłą kaburę na szelkach przewyższa możliwościami noszenia nie tylko pistoletu i amunicji do niego ale także paru innych drobiazgów takich jak magi do PMa, butelek z wszelkiego rodzaju koktajlami, scyzorykami etc. Z racji że kabura jest przyszyta na stałe to pistolet nie powinien się wychylać tak jak w przypadku kamizelki UTG. Całość wygląda obiecująco do skrytego przenoszenia sprzętu i pod płaszczem nie powinno jej nazbyt widać.

Link to post
Share on other sites

Nie AnR, piszę spostrzeżenia oparte na samych informacjach znalezionych w sieci. Liczę że ktoś jeszcze się wypowie i sprostuje mój ewentualny błąd. Po tym co napisałem widać czego potrzebuje. Pytań jest masa; jakie to jest w realu? Trzyma się kupy? Nadaje się do tego co napisałem powyżej? I finalnie, czy ma to ktoś i chciałby się tego pozbyć?

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...