Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam .

Gdzie mogę zakupić mundur oraz wyposażenie tej osoby ? http://imageshack.us/photo/my-images/836/beztytuujla.png/ ?

 

Oraz Czy replika Cm.028a jest dobra jak na początek?

Czy opłaca się kupić lepszą ładowarke co będzie pasować?-Jaką?Gdzie?Za Ile?

Czy opłaca się kupić lepszy akumulator zamienny by mieć dwa ?.-Jaki?Gdzie?Za Ile?.Będzie Pasował?

Gdzie kupić do niego tanie dobre kulki ?

Co sądzicie o tej masce http://gunfire.pl/product-pol-1152195034-Pelna-maska-z-goglami-BLACK.html (Już Kupiłem)

 

 

JESTEM TOTALNIE ZIELONY

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Mundur osoby z linku, który podesłałeś to Brytyjski DPM

 

Ad.1 Tak, to dobry wybór.

Ad. 2 Nie wiem czy jest sens kupować nową ładowarkę, u mnie stockowa posłużyła długo, do czasu, aż z NiMH przeskoczyłem na LiPo (ze stockowej na Imax'a B6)

Ad.3 Bardzo wydajną baterią jest lipo, ta bateria wymaga używania odpowiedniej ładowarki.

Ad.3 Do Cm.028 dobre będą i P&J i Rocketsy ;) zbrojownia albo specshop, ewentualnie taiwangun.

 

Ad.4 Moim zdaniem taka maska nie jest dobrym pomysłem, nie należy ona do wygodnych, gogle zapewne parują, lepszym rozwiązaniem było by zakupienie okularów i maski typu stalker (np uvexów i-vo, i jakiejś maski siatkowej od TMC lub ACM'a ;))

Link to post
Share on other sites

Jest to najzwyklejszy DPM. Na allegro komplet masz za 50zł.

Zakładałeś już jeden temat z dylematem między cm028 a cm031. Więc po co znów pytasz czy ta cyma jest dobra?

Ładowarkę zawsze opłaca się kupić - wydłuża żywotność batki. Jak chcesz zmienić to 8,4-9,6 na ogniwach large. Choć teraz jest era LI-Po. Więc twój wybór.

Bierz kulasy G&G 0,25.

A maska to shit.

Link to post
Share on other sites

 

Ad.4 Moim zdaniem taka maska nie jest dobrym pomysłem, nie należy ona do wygodnych, gogle zapewne parują.

 

 

YYY... dlatego!

 

Lepszym rozwiązaniem było by zakupienie okularów i maski typu stalker (np uvexów i-vo, i jakiejś maski siatkowej od TMC lub ACM'a ;))

 

 

Kolega na górze ci dobrze doradził. Poza tym kwestionował bym bezpieczeństwo tej maski (szybka GFC=made in china, no atest's, bez atestów to prawie jak kupować porsche z silnikiem od trabanta) .

 

 

I Możecie podać link na allegro komplet tego munduru :) ? BędĘ wdzięczny :)

 

 

A pan na informatyce ciebie nie nauczył wpisywać słowa w przeglądarkę :szukaj: .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Przperaszam za kolor. Dlaczego sądzicie ,że maska to shit ?.

I Możecie podać link na allegro komplet tego munduru :) ? Będe wdzięczny :)

Ani wygodna, ani funkcjonalna, ani bezpieczna. Że przypomnę historie, jak to z chińskich kopii okularów Guardera soczewki wyskakiwały po trafieniu. Niestety nie mam tyle kasy, żeby kupić coś takiego i nagrać, co się z tym dzieje po jednym trafieniu z 500 fps z przystawienia, ale mam takie niemiłe wrażenie, że efekty nie byłyby zbyt przyjemne. Lepiej kupić atestowane gogle Uvex/Bolle i jakąkolwiek maskę osłaniającą resztę twarzy.

 

Za to jeśli chodzi o DPMy, to kontraktowe kosztują psie grosze i są bardzo wygodne.

Link to post
Share on other sites

1. Tak, to dobry wybór.

2.Warto kupić nową ładowarkę ponieważ baterie dłużej wytrzymują i tak szybko się nie niszczą.

3. Bardzo wydajną baterią jest lipo, ta bateria wymaga używania odpowiedniej ładowarki.

4. P&J i Rocketsy .

 

5. Co do masek nie jestem zwolennikiem więc nie :) zamiast gogli to kup sobie okulary.

Link to post
Share on other sites

To rozumiem , niestety dzwoniłem do sklepu i maska jest juz w drodze ;///

"Najwyżej" będę ślepy <żartuje>.

Na Allegro siedzĘ 2 x dzień i niestety nie mogę znaleźć nic ;/ jak przedstawiłem w/w SS`a.

Może ktoś chętny by pomóc :)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie, jak jesteś tak wyjątkowo mało inteligentny (czy nawet opóźniony) żeby nie móc znaleźć konkretnej rzeczy na Allegro, to AS nie jest dla Ciebie.

I pytanie: dlaczego ludzie mówią, że pejoty i gfc rockets to dobre kulki :hahaha: :hahaha:

Edited by RivPolska
Link to post
Share on other sites

Strzeliłem gustownego face palm'a jak trener grecki po obronionym karnym dla kolegi który nie umie wpisać w wyszukiwarkę Allegro.pl trzech liter ,,DPM". Masz i już się nie męcz. http://allegro.pl/listing.php/search?string=+DPM&category=0&sg=0&order=p :bialaflaga: .

 

 

I pytanie: dlaczego ludzie mówią, że pejoty i gfc rockets to dobre kulki :hahaha: :hahaha:

 

 

A nie żal ci było z stockowej cymy wywalać Madbull'e czy też G&G.

 

Dlatego do stockowych replik gfc rockets są chyba najlepszym rozwiązaniem bo prec lufy nie mam. A sam używam i są o niebo lepsze od Gunfire(które miałem wcześniej).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

....

:bialaflaga:

Myślisz, że podam Ci działające linki? Sam sobie znajdź, ja znalazłem bez problemów.

 

@komandoczołg

Sam strzelałem pejotami ale jak zobaczyłem różnice na G&G to mam połowę magów wypełnionych G&G i połowę PJ :)

Link to post
Share on other sites

hehe jezu :) Pomóż mi :D bo kur.. nie wiem co kupić :D ubiore kurtke zimową i będzie git

 

 

to : lecz pisze ,że stan gorszy to ja nie wiem :/

http://allegro.pl/bluza-koszula-lightweight-dpm-stan-gorszy-170-96-i2403470565.html

http://allegro.pl/spodnie-lightweight-dpm-asg-stan-gorszy-80-80-96-i2408945062.html

 

U tego samego sprzedawcy za 5 złotych więcej masz spodnie DPM w stanie dobrym/bardzo dobrym. Wyszukiwanie fantów na allegro Cię przerasta?

A maskę (o ile zamawiałeś w sklepie internetowym) możesz zwrócić w ciągu 10 dni od jej otrzymania. Odsyłasz nieużywaną maskę na swój koszt i dostajesz zwrot pieniążków za maskę. Tracisz kasę na przesyłki ale przynajmniej oczy zachowasz.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...