Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak jak napisał ANALTEL :D zapraszamy na nasz kanał :) Dzisiaj niestety już nie wpadnę. Chłopaki na TS'ie potłumaczą co i jak w razie "W".

 

Tak, gramy nawet w samą OFP jak trzeba, kładziemy nacisk na taktyczne podejście do gry i realizm, który zapewnia nam "suchy" mod ACE.

 

Także Zapraszam :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gra się zapisuje po wyjściu ze serwera, ale pod żadnym pozorem nie przywiązuj się do sprzętu. Update, bug czy cokolwiek innego może cię pozbawić fajnych zabawek (na przykład NVG i GPSa :icon_evil:)

 

Gra się zapisuje po wyjściu ze serwera, ale pod żadnym pozorem nie przywiązuj się do sprzętu. Update, bug czy cokolwiek innego może cię pozbawić fajnych zabawek (na przykład NVG i GPSa :icon_evil:)

Link to post
Share on other sites

Cos postów edytować nie mogę, gdy udało mi się zdobyć fajne zabawki ktoś od razu mnie ich pozbawił-schodząc ze schodów dostałem serie;p Sa jakeis niepisane zasady na polskich serwerach odnosnie pvp? Swoja droga fajne to;)

Link to post
Share on other sites

Siemka.

Zamierzam kupić Arme 2 i OA z Steam ( teraz w promocji jest ). Czy ktoś z was ma tą wersję? Jak na niej jest z modyfikacjami ( oczywiście DayZ, ale też ACE i mody to co-op ) oraz nowymi kampaniami? W grze najbardziej kręci mnie współpraca z innymi graczami, ale nie posiadam tej gry, więc po zakupi byłbym zielony:(

PS. Gra ktoś z was w AA 3? Jak tak to z chęcią się przyłącze - kontakt na PW.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Kupiłem właśnie z tej promocji ArmA2:Combined Operations (OA + podstawka) i wszystko idealnie śmiga w połączeniu z Six Launcherem (dzięki niemu można sobie wybierać mody jakie chcemy odpalić, między innymi Day Z i słynny ACE).

 

 

 

Spawnowałem się obok jakiegoś wojskowego obozu (namioty, wieżyczki) gdzie znalazłem trochę szpeju i martwego gracza. Teraz mam większość podstawowych przedmiotwów (nóż, kompas, siekierka, zegarek, namiot itd.), morfinę, sporo itemów typu żarcie, woda, AK74 z 3 magami i znalazłem w bazie G17 z 2 magami. Do tego plecak ALICE. Nareszcie można zacząć prawdziwą grę :3

 

 

Polecam na początek znaleźć Enfielda. Skosiłem nim gracza z 400-500 m za jednym strzałem :icon_biggrin: Na początku borni najlepiej szukać w stodołach, czy tam szopach. W każdym razie to niezbyt duże jasne budynki z sianem w środku i dużymi bocznymi drzwiami. W większości spotkanych znalazłem jakiś początkowy karabin. Polecam również szukać baz wojskowych/lotnisk, szpitali i sklepów, ale w żadnej z wymienionych lokacji nie radzę się zatrzymywać na dłużej, gdyż mogą się spawnować/okrążyć nas zeki, a potem dupa. Siedziałem sobie w sklepiku, zamknięte drzwi, drut kolczasty rozłożony, a tu zombiak spawnował się po środku budynku o.O

Warto się skradać, ale zeki b. łatwo zgubić na ogrodzeniach, budynkach i górkach w lesie. Jeśli słyszymy strzały, spierdzielać i nie zatrzymywać się w miastach (można dostać kulke i nawet jej nie usłyszeć ^^). Najwięcej zabijaków jest na wybrzeżu, gdyż tam grasują ludzie, którzy świeżo znaleźli Lee Enfieldy albo Winchestery i mordują każdego D:

Takie są moje spostrzeżenia po 5-6 godzinach gdy i kilkunastu respawnach. (z czego 3ch z powodu połamanych nóg xD)

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Hej mam problem.

Otóż po pobraniu Army 2 i OA przy próbie uruchomienia tego drugiego wyskakują mi dwa błędy: jeden o braku pliku z końcówką .schadow, a drugi o braku możliwości uruchomienia schaderów. Nie wiem co zrobić, a ponowne ściąganie gry nie za bardzo mi się widzi ( kolejne 10 godzin ). Dodam że podstawka działa bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Standardowa odpowiedź - przeinstaluj. Jak kupiłeś na gry online, i ściągasz przez nobox, to każ mu zostawić pliki instalacyjne. Możesz przeinstalować dxa, ale jak podstawa działa to ciężko powiedzieć czy coś to da. Instaluj wg tej instrukcji co dałem wcześniej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gra ktoś jeszcze? :icon_razz:

Bo miałem wymuszoną przerwę dłuższą i bym sobie pograł, a samemu nudno i niebezpiecznie. Zrobiłem dzisiaj brawurowy rajd na Cherno, ach to uciekanie przed snajperami [cool story]Kryjąc się przed jednym snajperem zaczął nawalać do niego inny, dzięki czemu mogłem zostawić chłopców żeby się bawili i zająć się uczciwym szabrem[/cool story], mam sporo fajnych fantów, nawet Aksu na zbyciu, więc mogę kogoś poratować. Mi by się przydała transfuzja, mam blood baga na zbyciu jeszcze jednego jak by co.

 

A co do filmików, to chyba najfajniejsza kompilacja najlepszych akcji w DayZ

http://www.youtube.com/watch?v=1_dHs8KIVTU&feature=player_embedded

Edited by Spirit
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Poszukuje kogoś kto by tanio oddał klucz do Operation Arrowhead :icon_wink:

Zostałem ofiarą ruskiego klucza i teraz mam lipton :icon_biggrin:

Chyba, że ktoś z was zna dobry serwer No-CD?

 

 

P.S

Tak nikt za bardzo o tym nie pisze a z początkiem grudnia wychodzi DayZ Game.

Czyli DayZ jako odrębna gra wolna od bugów na nowej mapie(przystosowanej do celu gry), z wieloma udoskonaleniami i nie ważąca 15Gb(Cena w dniu premiery 60zł).

 

 

EDIT:

Jak by kogoś interesowało mogę wymienić się za konto do World of Warcraft.

Edited by Kazik95
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...