Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ludzie.. co jest?

Nie mogę wejść na absolutnie żaden serwer :(

pisze że zła wersja albo po prostu wyrzuca :(

 

Czy logujesz się przy użyciu któregoś z zewnętrznych programów do wyszukiwania serwerów (dayz commander, sixlauncher) czy bezpośrednio poprzez samą grę?

Najprawdopodobniej masz albo nieaktualną wersję moda (zakładam, że próbujesz się zalogować na serwery "zwykłe", tzn Czarnoruś), bądź nieaktualny beta-patch samej gry. Dla pewności uaktualnij oba.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Sprawdź sobie ile gra regeneruje fpsow i dostosuj ustawienia graficzne. Na forum dayz.pl gracze piszą o użytych wspomagaczach fpsów..

Sama gra jest dosyć niezła, jak to day z, muszą jeszcze jednak dużo załatać, aby było to w pełni grywalne, ale przecież to aplha :) sam od siebie polecam gre nawet w tej fazie w której się teraz znajduje :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Od wczoraj posiadam DayZ standalone, obecnie gram sam i ogólnie stronię od miejsc publicznych jak i ludzi, ale chętnie z kimś pogram jeśli ktoś wykaże chęci. Mogę też w grupie. Na chwilę obecną jestem w pełni wyekwipowany, tak więc mogę pomóc. Od razu na wstępie napiszę, puki mam okazję. Nie jestem żadnym bandytą i nie gram po to, aby kogoś zabijać dla przyjemności. Prędzej bym zabawił się w jakiegoś policjanta i osłaniał tych co dopiero zaczynają. Minuty po zakupie i dołączeniu do gry... zostałem pobity, ale uciekłem.

 

http://steamcommunit.../id/Ylang-Ylang

Edited by Ylang
Link to post
Share on other sites

A ja nie wiem co się stanęło. W pełni wyposażony i szedłem w stronę Zielenogorska od północy, gdzie wylogowałem się w bezpiecznym miejscu. Po zalogowaniu na następny dzień zaczynałem od zera na wybrzeżu :teethh:

Zwróć uwagę na dwa rodzaje serwerów. Regular i Hardcore, na kazdym masz inna, niezalezna postac

Prędzej bym zabawił się w jakiegoś policjanta i osłaniał tych co dopiero zaczynają.

Jest pomysl paru znajomych, by pobawic sie w lekkim RP klimacie podobnym do UN/SFOR . Jak cos to łap na steamie - ziabella

Link to post
Share on other sites

Niektore serwery maja informacje, ze naleza do kogos ( np klanu ) i wejscie na niego = kasacja postaci dla ludzi z zewnatrz. Nie wiem czy maja takie prawo i wogole fizyczne mozliwosci, czy to tylko na postrach, profilaktycznie nie wchodzilem :D

Link to post
Share on other sites

Brakuje mi troszeczke celu w tej grze, mape znam świetnie z dayz- moda, miałem już każdy rodzaj broni i dodatków... Dodaliby w końcu namioty, wtedy celem byłoby założenie bazy.. Dodatki które są teraz dodawane ciekawie mogą ukształtować grę (ale nie muszą) zobaczymy Bohemia potraktuje ten tytuł..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...