Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luneta 4x30 JGBGM7.


Recommended Posts

Mimo że mam ją około 2 lata, nie mogę zbyt dużo o niej niestety powiedzieć, gdyż używałem ją zaledwie kilka razy (nie pasowała mi wizualnie do AKMa). Częściej używali jej moi koledzy którzy byli z niej naprawdę bardzo zadowoleni (właśnie teraz ją sprzedałem jednemu z nich ). Wydaje mi się, że jest warta swojej ceny, nie miałem z nią żadnych problemów, służyła mi dobrze :happy:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam, kupiłem taką lunete używke, ale nie mam instrukcji . Mógłby ktoś uzyczyć za drobna oppłatą zdj komórka owej instrukcji? albo skany . obojętnie w jakiej formie właściwie

Nie wydaję mi się aby ktoś chciał za to pieniędzy :icon_biggrin:, jak będzie chciał to niech sobie przypomni o tych co mu pomagali.

 

Może to jakoś pomoże:

Dwa pokrętła umieszczone w wieżyczkach na tubusie lunety pozwalają na precyzyjną kalibrację układu optycznego (jaden skok pokrętła odpowiada 1/4 cala odchylenia na dystansie 100 jardów)

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Lunete kupilem za ok, stówke w komisie wmasg, ma montaz pod szyna 11 mm i 22 ale moj egzemplarz po zamontowaniu na 22 mm jest krzywy, muszę to spiłować albo sprzedam tylko z szyna 11mm. poza tym jakoś śrubek mocujących żałosna, po 3-4 odkreceniach szlag trafił nakrętke, musiałem wymienić na zwykła, stalową , bo oryginal to chyba z plasteliny. Laser działa fajnie, widac go na scianie bloku oddalonego o ok 200m gołym okiem. lunetka wydaje mi sie dośc jasna, dobrze skupia obraz nie jest rozmazany, jak na chinskie kopie. dosc cięzka i fajnie wygląda. Ale 200 zł bym nie dał. wolałbym dołożyć i kupić coś innego. Nie ma reg paralaksy więc do asg fajnie sie nadaje, nie jest skomplikowana.

Edited by sumik13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...