Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej repliki


Recommended Posts

X-Act nieopłacalne.

 

Bo?

I-Vo lepiej.

A czy szanowny zielony Kolega wie, że Uvex już nie daje norm balistycznych na ten model okularów? Przypomnę, co mówi Regulamin WMasg.pl:

Posty napisane przez osoby z małym stażem na forum, same będące "zielonymi", a wprowadzające innych użytkowników w błąd lub podające nieprawdziwe/nieprawidłowe informacje będą kasowane bez uprzedzenia. Osoby wielokrotnie zamieszczające tego typu posty będą miały blokowane konta.

 

Więc człowieku nie pisz juz więcej głupot. Sam wypytujesz się, co kupić, a polecasz to, co tu wyczytałeś.

Link to post
Share on other sites

A czy szanowny zielony Kolega wie, że Uvex już nie daje norm balistycznych na ten model okularów? Przypomnę, co mówi Regulamin WMasg.pl:

 

Tutaj się mylisz, pisałem niedawno do GF w tej sprawie i obecne I-vo jakie posiadają są z atestem.

 

A X-Act nie opłacalne bo tak przeczytał kilka tematów wcześniej :icon_razz2: .

Link to post
Share on other sites

57.58zł - 33.17zł

 

Nie no spoko, a niedawno sam gadałeś że inny użytkownik dowalił sprzętu za 500zł

 

 

Chcesz, kup tą za 33,17 zł. Wystarczy odrobina chęci poczytania forum i raczej sam dojdziesz do odpowiedniego wniosku. Tak jakby co, sztuczne ząbki będą droższe niż maska.

Link to post
Share on other sites

Quchy, po prostu z tego co wiem, to ACM trudniej dopasować do twarzy po prostu. Wytrzymałość może mieć minimalnie mniejszą, ale nie o to biega tak na dłuższą metę... Chyba, że się bardzo mylę ?

 

 

@up, to kupuj ACMa jak chcesz młotkiem maskę przypasować do twarzy ;)

Edited by psiarz19
Link to post
Share on other sites
Jak podajesz osprzęt za 500, a wiesz, że to jest znacznie więcej niż 150, to po co podajesz wszystko ?

 

Nie chce tu robić za adwokata Powały ale...

Przecież Powała napisał, że to propozycja i żeby pytający wybrał to co chce. Jak uważa, że narazie nie potrzebuje munduru (Bartek sam pisał, że jakieś szmaty ma) to go nie kupi, to samo tyczy się innych rzeczy. Z zestawu, który wybrał Powała to tylko broń, kulki i gogle są konieczne do zabawy i chyba Bartek ma na tyle mózgu w czaszce by się domyślić co do zabawy jest konieczne a co potem będzie mógł dokupić. Dodatkowo zestaw proponowany przez Powałę daję dla Bartka wiedze co jest polecane przez kogoś bardziej doświadczonego.

Żeby nie było, że tylko jakiś flame rozprzestrzeniam czy inny spam to ustosunkuje się do zestawu wybranego przez Powałę. Replika M47 na początek dobra, miałem wersje bez kolby i sprawiała się świetnie. W tym przedziale cenowym to tylko shotgun od AGM jest lepszy (z tego co mi wiadomo) ale jest on już prawie rok niedostępny więc trzeba brać to co jest. Nie wiem tylko czy kulki 0,25 nie byłyby lepsze od 0,23 ale to już sam musisz sprawdzić. 0,2 na pewno są za lekkie. Jeśli chodzi o mundur flecktarn to może wygląda jak czyjeś śniadanie z przed dwóch tygodni ale jest wygodny i dobrze maskuje. Jeśli chodzi o buty, rękawiczki czy bandame. Ja używam butów zimowych, takich lekko za kostkę. Na pewno są gorsze od "profesjonalnych" ale jak dla mnie lepsze od zwykłych adidasów. I nie, w lato nie jest w nich gorąco. Mówiąc szczerze to chłodniej niż w tanich adidasach. Rękawiczek nie mam ale zdecydowanie się przydają - jak będziesz miał pieniądze to sobie kup jakieś bo w lesie zawsze się człowiek podrapie o jakieś krzaki a i kulką po rękach przyjemnie dostać nie jest (2 czy 3 razy dostałem z paru metrów i lekko polała się krew). Bandamy nie używam, tak samo maski czy kominiarki ale wiem, że lepiej jednak czymś twarz osłonić. Osobiście planuje zakup jakiejś maski. Jeszcze się w temat nie zagłębiałem ale chyba najczęściej polecane są maski TMC .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...