Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M92 CO2 beretta "Replika pistoletu GC0340 CO2"


Recommended Posts

Witam.

ChcĘ zakupić takową broń. Replika pistoletu GC0340 CO2

Co sądzicie czy ta replika zda egzamin ? Jest dobra itp... proszę kilka słów o niej (na forum nic o niej nie znalazłem)

Od razu jeżeli dojdzie do zamówienia to wymieniam w nie: (nie ja wymieniam a sklep)

-Gumka hop-up czarna (będzie dobra?)

-Tłumiki dźwięku Zestaw tłumika i lufy wewnętrznej

Jaki zasięg może mieć taka replika(z precką) niestety kurcze... o pistoletach krótkich nie mam zbyt wiele info.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Prędkość wylotowa ~350 fps to i tak dużo, jak na boczniaka.

Po zamontowaniu tłumika, jeszcze wzrośnie, przez co na boczniaka nie nada się całkiem. (chyba że strzelasz się z psycholami jakimiś, albo z rycerzami w pełnych zbrojach płytowych).

Link to post
Share on other sites

Wystarczy Ci i tyle fps`ów.

Dostałem joby kiedyś też na forum..bo już chciałem tuningować CM 0.28 C ....Przecież ta gra nie polega na zadawaniu jak największego bólu oraz obrażeń.

To jest zabawa tu liczy się fair play !

Edited by SyncMaster
Link to post
Share on other sites

Wystarczy Ci i tyle fps`ów.

Dostałem joby kiedyś też na forum..bo już chciałem tuningować CM 0.28 C ....Przecież ta gra nie polega na zadawaniu jak największego bulu oraz obrażeń.

To jest zabawa tu liczy się fair play !

 

Chłopak pyta o opinie na temat klamki, a wy pieprzycie o fpsach i o tym, że zaraz kogoś na wylot przestrzeli. Polecam zacząć wdawać się w bójki w gimnazjum, kilka razy i może 350 FPS nie będzie Wam zadawało 'bulu i obrażeń'.

 

Klamka na CO2 to nigdy nie jest dobra opcja.

Link to post
Share on other sites

Dłuższa lufa w gaziaku z BB to większa prędkość wylotowa - dokładnej wartości ci nie podam, ale będę zgadywał, że jakieś 400 fps wyciśniesz. Z dobrą gumką i odpowiednio wyregulowanym HU przełoży się to na niezły zasięg.

I jeżeli chcesz strzelać na dłuższe dystanse, to cięższe kulki (.25g) są mniej podatne na wiatr.

I skoro przy tym jesteśmy: ta Beretta ma gwint w lufie zewnętrznej? Nowe WE mają (na pewno PX4 i Samurai Edge, wydaje mi się, że XDM i Glocki też), ale nie wiem, czy ten model też.

Link to post
Share on other sites

Ad 1. Na temat gumek Mi także niewiele wiadomo, ale zawsze można zapytać w sklepie.

 

Ad 2. Dostaniesz, przestrzelasz - sprawdzisz. Nie można dokładnie określić ile Ci da taki zestaw. Wiadome jest tylko to, że osiągi powinny się podnieść.

 

Ad 3. Jest tematów wiele o kulkach, szukanie nie boli. Cięższe kulki lecą wolniej i często bliżej, ale stabilniej - są mniej podatne na wiatr. Ale przy wagach, które podałeś nie powinno robić to ogromnej różnicy. Mimo to zapraszam do lektury forum.

 

Pamiętaj także o poprawnej ortografii, interpunkcji, składni i stylistyce. Lepiej się wtedy czyta i chętniej udziela odpowiedzi. Poza tym wymaga tego regulamin, którego egzekwowaniem zajmują się bardzo konsekwentnie tutejsi administratorzy-żandarmi, z którymi lepiej nie zadzierać, oj nie ;)

 

edyt: ubiegliście Mnie nieco... :)

Edited by Szejk Ahmed Ismael Jassin
Link to post
Share on other sites

A ja Arendowi dziękuje za to, że pilnuje by forum było czytelne. Zawsze śmieszy mnie jak wchodzę w jakiś temat w którym były już 3 czy 4 posty i żadnego nie mogę przeczytać bo Arend już tam był i pozamiatał ćwierćpiśmiennych. Dawno już takiego tematu nie widziałem, może to i dobrze.

Swoją drogą, Arend z awatara (nowego i tego co był jeszcze ze 2, 3 miesiące temu) przypomina mi mojego brata. Z zachowania na forum (pilnowania zasad pisowni) trochĘ też.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Nie, przeginają ćwierćpiśmienni. Rozumiem, że można sadzić błędy ortograficzne, ale nie stawiać kropek, przecinków, znaków diakrytycznych i wielkich liter to tylko lenistwo.

A za lenistwo będę ścigał.

 

 

Arend Arend, jak Cię lubię to weź nie krytykuj innych jak sam robisz dokładnie to samo. W dokładnie tym samym poście w którym krytykujesz.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

No...

Co do repliki i tematu, to sprawa repliki ma się tak:

-wykonanie super full metal wszystko ładnie działa, wizualnie też ładna i odnośnie wyglądu to nie ma nic do zarzucenia.

- magazynek... i dupa ta śruba którą dokręca się butelkę co2 i jej gwint to porażka, nie da się wkręcić tej śruby

przez co replika czeka do wysyłki i reklamacji :(

A właśnie jak ktoś by to chciał brać to znacznie lepiej wsiąść wersję na grengass (i nie wiem czy tak nie uczynię)

 

I jeszcze jedna sprawa jaką replikę polecacie? (takie warianty)

-beretta

-greengass

-blowback

-możliwość montażu tłumika

-sama broń jakoś do ~400zł.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...