Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC Stoner LMG [ARES]


Recommended Posts

Witam. Planuje kupić sobie jakiegoś RKM'a. Bardzo mi się podoba KAC Stoner LMG od firmy ARES (http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=105&products_id=2119). Ogólnie jest polecany w usa, ale w PL jeszcze recenzji nie widziałem. Może ktoś miał go w dłoni i ma swoje zdanie. Głownie mini chodzi o zasięg i celność. Pozdrawiam i dodam jeszcze parę fotek :

 

 

LMG_ARES_1.jpg

 

LMG_ARES_3.jpg

 

LMG_ARES_4.jpg

 

Pozdro

Edited by Danielo70
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest apokalipsa

Witam

 

Krótko i zwiężle:

 

Skupienie bardzo dobre lecz jeśli coś pęknie lub magazynek sie zepsuje to niestety cześci nie do zdobycia.

Najwiekszy problem to działanie magazynka, drugiego nie kupisz w polsce a za granicą tez cięzko. Ogólnie to karabin świetnie się sprawuje niestety ten w zbrojowni miałem w rękach i najwiekszym problemem był nie podajacy mag. Karabin był dwa razy na serwisia lecz serwisant zbrojowni nie dał mu rady.Nie jego wina. Oddałem replike ponieważ niestety nie działał mag. Nie wszystko sie da zrobić.Jeśli naprawde chcesz kupić Stonera kup dłuższą wersje z risami. .Znajdziesz ją na WGC a zamówisz przez MADONION. Lepiej mieć dostęp do maga niż niestety stracic dobra zabawę i pieniądze. pozdrawiam

Edited by apokalipsa
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Mag był wadliwą partią o czym informował ares jakiś czas temu. Pamiętam że jedna z napraw tej partii boxa polegała na odcięciu nadlewki na zębatce nożykiem do tapet.

 

Zepsuty lub niesprawny mag można próbować naprawiać samemu bo jest to taka sama konstrukcja jak innych kaemowych do asg - bebechy hi-capa napędzane silnikiem na 3 do 9 volt.

 

Co do dostępności części - można zamawiać bezpośrednio od ares airsoft. Na te części nie ma dużego popytu , dlatego nasz rynek nie jest zalany tym tak jak na przykład ACMem :icon_smile:

 

 

Alternatywnie można próbować KAC STONER LMG od Classic Army który już jest dostępny w Azji. Jedyny problem w tym że nie znalazłem o nim kompletnie nic. Oczywiście o dystrybucji CA na Europę można zapomnieć :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...