Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ELCAN Specter DR


Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w temacie poszukuje lunetki do mojej Srki ostatnio byłem w Tajwangunie i przymierzałem, bardzo mi się ten wygląd spodobał. Lecz zdziwiła mnie cena ponad 500zł za chińską lunetkę to według mnie lekka przesada. No chyba że to jakaś "prochińszczyzna" która jest warta swojej ceny? Pisze na wstępie, że nie chcę żadnej tradycyjnej lunetki, szukam właśnie kopi Elcana. Możecie mi polecić coś sensownego?

Link to post
Share on other sites

Niestety te Elcany to loteria. Widziałem dwie sztuki, jedna super, a drugiej nie szło wyzerować poprawnie nawet na 50 metrów :<. A cena? Cóż-dolar drogi, vat 23% (by żyło się lepiej), a sklep przecież też musi coś zarobić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Miałem, sprzedałem, ogólnie SpecterDR 1-4x to ch***nia jeśli chodzi o ostrość itd a tym bardziej że powiększenie w tejże regulacji to max x2 a nie x4, jedynie lunetka w wersji fix na 4x daje radę. Ale prócz wyglądu to nie ma większej przewagi nad np ACOGiem tez od Chińczyka... + za wygląd, zero za jakość (bo to ni złe ni dobre) i minus za ciężar. Swoją drogą topic nt. tej lunetki już jest: http://forum.wmasg.pl/topic/103518-specter-dr/page__hl__%20specter%20%20dr

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Szukam szukam i takie znalazłem - stałe powiększenie 4x i kolor odpowiedni.

 

http://www.snitactical.com/elcan-specter-dr-4x-red-illuminated-scope-reflex-red-dot-sight-p-180.html

 

Ma to sens? Model A66...nie wiem tylko jaki producent dokładnie lecz ponoć wersje stałe 4x lepiej działają niż te zmienne.

Szukałem też elementa ale bez skutku.

Dobry kolor, działająca regulacja zooma i docter u góry - chyba nie do znalezienia. Ktoś coś wie;)?

 

Link to post
Share on other sites

Przy tych lunetkach nie ma znacznej różnicy w jakości czy to ACM czy Element, Jeden młotek to klepał. Z tego co się orientuję w wersji 1-4x nadal nie ma poprawy i nie warte to swojej ceny. Choć słyszałem że G&P robi je trochę lepiej ale to tylko opinia. A 4x jak dorwałem to jestem zadowolony. Ta lunetka ma małą przewagę nad przeze mnie wcześniej wspominanym ACOG'iem - działa dalej od oka co jest pomocne przy wykorzystywaniu gogli.

 

Na aliex...szukaj "4X Dual Role" wtedy znajdziesz ceny o 50$ niższe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...