Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsze, tanie repliki


Recommended Posts

Wiem, przeczytałem artykuł który mi wysłałeś. To jak ten M3000? Bo tyle FPS-ów w tanich pukawkach jeszcze nie widziałem.

 

 

zwykła pompka z metalową obudową i plastikowymi "udawaczami drewna". Jakbym miał dwie stówy, to kupiłbym inną 'zwykłą pompkę' za 6 dych, a resztę odkładał na AEG. Ale każdemu według zasług.

 

Czyli, w skrócie - pompka dobra, ale czy warto rzucić dwie stowy?

Link to post
Share on other sites

zwykła pompka z metalową obudową i plastikowymi "udawaczami drewna". Jakbym miał dwie stówy, to kupiłbym inną 'zwykłą pompkę' za 6 dych, a resztę odkładał na AEG. Ale każdemu według zasług.

 

Czyli, w skrócie - pompka dobra, ale czy warto rzucić dwie stowy?

 

W pełni popieram, choć w tej chwili przyzwoita pompka to niestety wydatek ponad 80.- PLN M47.

Link to post
Share on other sites

A co powiecie na używane rewolwery typu Ruger i Dan Wesson? Kupujemy je w celach rekreacyjnych.

Mam pytanie czy to będzie jakaś olbrzymia różnica FPS-ów i siły strzału w tych dwóch modelach?

http://allegro.pl/rewolwer-asg-ruger-superhawk-570-fps-nikiel-i2431328145.html - Ruger Superhawk 8"

http://allegro.pl/mega-zestaw-rewolwer-dan-wesson-6-chrom-i2427314270.html - Dan Wesson 6"

 

Czym one jeszcze się różnią poza magazynkami i który jest "korzystniejszy"?

Link to post
Share on other sites

Kolego, wytłumacz mi coś.. Na główną replikę chcesz wydać 200zł a na boczną 460? Za 460 to kupisz już naprawdę zadowalającego elektryka, typu CM.028, giety od JG..

Ale odpowiem - rewolwery te nie są dobrym pomysłem na strzelanki, raczej kolekcjonersko. Za dużo FPS jak na boczną, na główną się nie nadają z racji braku HU przez co zasięg skuteczny jest praktycznie zerowy... Kupcie elektryki i nie żałujcie zakupu :-)

Link to post
Share on other sites

Kupujemy tylko jeden rodzaj broni i raczej będą to gazówki na CO2.

No to może coś innego typu Makarov? Wymagania: najlepiej full metal, ciężki, pojemny magazynek, opcjonalnie blow back

 

Gadał dziad do obrazu, a obraz ani razu. Makarova masz tylko od KSC (poprawcie mnie jeśli pomyliłem firmę), który jest dość brzydki i nie ma blow backa. Jak masz 250 zł to dozbieraj stówkę i kup kałasza od Cymy, lub MP5 od JG (są na zbrojowni po 340 zł).

Link to post
Share on other sites

Nie chcę żadnych elektryków, broni długich itd. Napisałem wyraźnie, że szukam broni krótkiej. A coś podobnego do: http://allegro.pl/walther-p99-pistolet-asg-blow-back-kons-zest-i2448283735.html tylko że bardziej metalowy? Nie patrzcie na cenę bo kupię używany.

WYMAGANIA:

-CIĘŻKI

-JAK NAJWIĘCEJ METALU

-MILE WIDZIANY BLOW BACK

-DUŻA PRĘDKOŚĆ POCZĄTKOWA (FPS)

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał RivPolska napisałem wyraźnie co chcę i powtórzę to jeszcze raz.

WYMAGANIA BRONI KRÓTKIEJ:

-CIĘŻKI

-JAK NAJWIĘCEJ METALU

-MILE WIDZIANY BLOW BACK

-DUŻA PRĘDKOŚĆ POCZĄTKOWA (FPS)

Nie musi spełniać wszystkich wymagań. Co powiecie na Waltera P99? http://allegro.pl/walther-p99-pistolet-asg-blow-back-kons-zest-i2448283735.html Znacie jakieś podobne modele. Zainteresował mnie, bo ma dużo FPS-ów.

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał RivPolska napisałem wyraźnie co chcę i powtórzę to jeszcze raz.

WYMAGANIA BRONI KRÓTKIEJ:

-CIĘŻKI

-JAK NAJWIĘCEJ METALU

-MILE WIDZIANY BLOW BACK

-DUŻA PRĘDKOŚĆ POCZĄTKOWA (FPS)

Nie musi spełniać wszystkich wymagań. Co powiecie na Waltera P99? http://allegro.pl/walther-p99-pistolet-asg-blow-back-kons-zest-i2448283735.html Znacie jakieś podobne modele. Zainteresował mnie, bo ma dużo FPS-ów.

 

 

 

Po pierwsze nie broń a REPLIKA

Masz dział dla osób zielonych więc poświęć trochę czasu i poczytaj kilka tematów to bd wiedział...dostałeś kilka odpowiedzi w temacie,polecano Ci dozbieranie pieniędzy. Zapewne kupując broń krótką na główna zrezygnujesz z airsoftu,bo nie bd miał zbytnich szans w starciu z elektrykami.

 

PS.

Tak jak napisał RivPolska napisałem wyraźnie co chcę i powtórzę to jeszcze raz.

 

Nie powtarzaj się...poza tym wydaje mi się ,że umiesz czytać więc zadaj sobie tyle trudu i zapoznaj się z opisem replik podanych przez Ciebie.

 

PS. FPS to nie wszystko,pamiętaj.

Link to post
Share on other sites

- Glock 17,

- M92,

- P08,

- Glock 17,

- Sig Sauer,

- M92.

 

Jest tego trochę, zarówno na GG jak i na CO2, wystarczy poszukać.

 

Uważam, że rozpoczynanie przygody z ASG od repliki "klamki", to nieporozumienie, a jeśli tylko do strzelań rekreacyjnych (do puszek po piwie) zdecydowanie lepszym wyborem jest pistolet-wiatrówka:

- USP,

- PPKS,

- Beretta.

 

Wszystkie ceny przekraczają Twój budżet, ale napisałeś, że będziesz szukał "używek".

 

Zrobisz jak uważasz, ale ja zaczynałem od M47 i teraz po 4 latach zrobiłbym tak samo.

Link to post
Share on other sites

Trochę poszperałem i już znam wszystkie moje wymagania. Czekam na wasze propozycje.

WYMAGANIA:

-broń krótka

-Full Metal

-Blow Back

-Hop up

-w miarę ciężki

-prędkość wylotowa - jak największa, oby powyżej 300 FPS

-na CO2!

Jak na razie znalazłem Berettę M9. Co jeszcze plecacie? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...