Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAMO 2005 - Drugi Międzynarodowy Zlot - UWAGI


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero teraz zauważyłem :| :

Kuba z powodu zajęcia mojego legowiska z soboty na niedzielę - wisisz 75 zeta.  

Na tyle wyceniam względem kosztów całej imprezy :D :D :D

 

A gdzie staropolska gościnność? :lol:

 

Poza tym zdaje się, że później i tak jedno łóżko się zwolniło pomimo tego, iż liczba osób w pokoju się nie zmniejszyła, a ja nadal spałem sam ;) . Więc wyro miałeś zapewnione, może nie swoje ale sądzę, że tego wieczoru nie robiło Ci to większej różnicy :lol: .

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
UWAGA...

 

NA czas obrony miasteczka w I scenariuszu pożyczyłem komus moje radyjko (niebieska motorolla) ... Proszę o kontakt na priv celem omówienia zwrotu tegoż radyjka...

 

PONAWIAM PYTANIE O RADYJKO....

 

Proszę osoby czytające forum o przekazanie pytania znajomym którzy byli na zlocie a nie mają dostępu do netu.... Chodzi o jakiś mały team z armii CZERWONEJ.

Link to post
Share on other sites

eee... gwaizda artykulu jest dziewuszka z mp5 (uwieczniona rowniez z panem ktory posiada m249, a nie jak zawarte jest w tekscie M60E3)... czyli JA :) hihihihi

 

pozdrawiam

 

p.s.

smieszny artykul - troche ubarwiony, ale przeciez trzeba asg pokazywac z jak najlepszej strony:)

Link to post
Share on other sites

Nie no artykul jest dosc bardzo ubarwiony (chociaz podoba mi sie stwierdzienie ze atak frontalny jest w naszym stylu)... ale w sumie spodziewalem sie troszke wiecej po tym artykule, mialem nadzieje na wiecej zdjec, troszke bardziej opisow, a nie tylko wspomnienie jednej akcji i tyle... no ale coz, tak to juz bywa... No i Funia z tym kalachem na fotce (ale czemu w masce :P)

Link to post
Share on other sites

mam pytanie do tych ktorzy zaplacili wpisowe , a nie mogli pojawic sie na zlocie , czy organizator oddal wam kase ?? w moim przypadku camo (marcin kękus) obiecal zwrot pieniedzy ,czekam na kase juz 2m-ce i sie nie moge doczekac , chyba leca sobie w ch--a, ciekawe czy wogole mi ja oddadza :evil:

Link to post
Share on other sites
Z artykułu komandosowego szczególnie przypadła mi do gustu fota z kolesiem, który cierpi przez zaślepiony kolimator (SZACUNECZEK DLA KOLEGI).

 

Przeciez da sie bez problemu strzelac z zaslepionym kolimatorem i celowac. To ci Hargin lepiej wyjasni bo on mnie tego nauczyl ;)

 

A artykul nie jest taki zly, bez przesady.

Link to post
Share on other sites

Ale nie gdy jest zaślepiony z dwóch stron. Chociaz mozliwe ze montaz na ktorym jest ow kolimator[dosc wysoki] umozliwia korzystanie z mechanicznych przyrządów celowniczych...ale ale przca zaraz przed muszką jest celownik od granatnika...DŻIZUS...#%@#%...JA #@%@#% o czym my tu wogóle gadamy ??? :twisted: :twisted:

 

p.s. kikol bez urazy ale powiało burakami

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

szczepu jest celownik od granatnika ale złożony, a koleś wygląda jakby walił kloca przy okazji starajac sie na oko obliczyc parabole lotu kulek z granatnika ;) ale na pewno koli zamknięty i celownik do m203 złożony ma :) używa mocy? :P

Link to post
Share on other sites

p.s. kikol bez urazy ale powiało burakami  

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

fakt.

 

Nie roztrząsajmy tego tematu. Nigdy nie byłem dobry w zabawach typu znajdź brakujący szczegół na obrazku. A tu jak na dłoni i pomyślałem, że zabłysnę. Moderator mógłby spokojnie mój wcześniejszy post wywalić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...