Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka do 250zł


Recommended Posts

http://armyworld.pl/product-pol-1446-Kamizelka-Modulowa-Holenderska-Wojskowa-DPM-Woodland-Oryginal-.html

 

Mam (wersję w oliwce, te w DPM są chyba nowsze, pewności nie mam) i się sprawdza. Lekka, nie grzeje (oczywiście w jakiś granicach), ładownice montujesz jak chcesz. No i cena też jest sporą zaletą.

Aż się dziwię, że nikt jeszcze tego nie polecił. Za to co Ci zostanie kupisz sobie odpowiednie ładownice. I gitara.

Link to post
Share on other sites

To doradzicie coś??

 

Raczyłeś chociaż spojrzeć na to co Ci podałem? Kamizelka Blackhawk w CB z ładownicami,wyglądająca jak nowa,a w dodatku tańsza niż te chińskie badziewie. Ja wiem,że to nie to samo co Plate Carrier i nie doda Ci tyle lansu,ale nie będziesz się latem w niej tak gotował jak w chińskiej "ceratce".

Link to post
Share on other sites

A może taki amunicyjny panel i do tego dokupujesz cargo, w komisie kilka wisi po przystępnych cenach.

 

No dobry wybór,albo jest też zwykły panel ,gdzie można dokupić do niego ładownice wg upodobania. Jest też LOKI II za 180zł,resztę można przeznaczyć na kilka ładownic niezbędnych,a kolejne dokupić później lub kupić jakieś używane. Tylko jedyny "-" to długi czas oczekiwania na szpej. Chyba,że jest już na stanie to wtedy nie ;)

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

A może coś takiego:

http://www.miwo-military.com/-produkty/pid,637/Kamizelka-modu-owa-PC-4-ORLIK

 

Polski sprzęt i sprawdza się świetnie, cena trochę przekracza 250 zł, ale naprawdę warto. Oczywiście jeszcze trzeba ładownice dokupić, ale moim zdaniem lepiej odłożyć te, załóżmy, 100 zł i kupić coś porządnego. Takie jest moje zdanie ;)

 

Warto,ale to tak jakby ktoś pytał "Jaką replikę kupić do 600zł" ,a Ty byś polecił replikę M4 KWA ,do której trzeba dokupić akumulator i ładowarkę..

Link to post
Share on other sites

Toteż napisałem, że cena jest odrobinę większa od 250 zł. A wydaje mi się, że odłożyć 23 zł na ładownice do magazynków i tym samym zapłacić 50 zł więcej w zamian za pewność co do jakości wykonania i wytrzymałości to naprawdę niewiele ;)

Link to post
Share on other sites

Toteż napisałem, że cena jest odrobinę większa od 250 zł. A wydaje mi się, że odłożyć 23 zł na ładownice do magazynków i tym samym zapłacić 50 zł więcej w zamian za pewność co do jakości wykonania i wytrzymałości to naprawdę niewiele ;)

 

Sama kamizelka 277zł (nie mówiąc o tym już,że jak zmieni materiał na lepszy to wyjdzie mu prawie 300zł za samą kamizelkę). Gdzie kupisz ładownice za 23zł ? Chyba jedną tylko kupisz za to. Przy kupnie ładownic na magazynki itd. to wychodzi znacznie więcej niż te "50zł".

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

"A wydaje mi się, że odłożyć 23 zł na ładownice do magazynków" najzwyklejszą potrójną ładownice NA MAGAZYNKI za tyle właśnie kupisz. Nie trzeba od razu mieć tyle ładownic, że nie będzie co do nich wkładać. Można ładownice dokupywać w miarę upływu czasu. Wiadomo, jeśli będzie się zmieniać opcje w kamizelce to wyjdzie nawet 318 :O Mówiłem o najtańszych elementach do wyboru ;)

Link to post
Share on other sites

"A wydaje mi się, że odłożyć 23 zł na ładownice do magazynków" najzwyklejszą potrójną ładownice NA MAGAZYNKI za tyle właśnie kupisz. Nie trzeba od razu mieć tyle ładownic, że nie będzie co do nich wkładać. Można ładownice dokupywać w miarę upływu czasu. Wiadomo, jeśli będzie się zmieniać opcje w kamizelce to wyjdzie nawet 318 :O Mówiłem o najtańszych elementach do wyboru ;)

 

 

Jak napisałeś "ładownice" to sądziłem,że piszesz w liczbie mnogiej. Taki mały detal,a trochę jednak zmienia. Za 23zł to chyba jakąś używkę i to zależy na jakie magi. Dlatego lepiej polecić coś tańszego ,gdzie będzie mógł sobie kupić dodatkowe ładownice na resztę szpeju. LOKI II będzie w tym momencie już lepszym wyborem niż Orlik,ze względu na cenę (jeśli chodzi o PC). Chociaż sam kupiłbym kamizelkę Blackhawk z ładownicami w zestawie i później ewentualnie dokupił jakąś jeszcze np. cargo ,które dałbym z tyłu kamizelki lub na miejsce dwóch ładownic na magazynki. Cenowo akurat się zmieści.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...