Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Potrzebna porady wobec replik gazowych USP


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Musiałbym wyjść na dwór, uroki mieszkania w bloku, w którym światło słoneczne nie chce padać jak należy.

 

Nie mam niesamowicie drogiego sprzętu, nie zajmuję się fotografią, nie znam się na balansie kolorów, nie czuję potrzeby robienia zdjęć ultra wysokiej jakości. Z tego co pamiętam, tylko jedna fotka wyszła mi niebieskawa (telefon, więc kiepsko z pobieraniem obrazów).

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pierwsza niefajność - zamek czasem blokuje się w pozycji między przednią a tylną. Powodem jest tarcie młota ( part 16 ) a częściami 15 i 119.

 

KP8_NS2.jpg

 

Wygładzenie usunęło tarcie ale niestety efektem ubocznym rozbierania , czyszczenia, naoliwienia etc jest uszkodzenie części 119, śruba typu allen zwana też ampulem.

Obecnie szukam zamiennika części 119, oraz chałupniczo nacinam śrubę aby dało radę to odkręcić (chociażby ten jeden jedyny raz ) za pomocą płaskiego śrubokrętu.

 

 

Field Strip to zabawa. Rozłożenie zamka wymaga delikatnego podważenia części 15.

Rozkładanie i składanie mechanizmu spustu i młota polecam tylko przy miłej spokojnej muzyce i dobrym piwie.

 

Poza tym wali jak potwór, jest piekielnie celny i dobry zasięg jak na taką popierdółkę, wali z błotem w mechanizmie spustowym.

Link to post
Share on other sites

Nie dało rady torxem. Śruba zostałą nacięta , dało radę ją ruszyć płaskim śrubokrętem. Będę szukał zamiennika.

 

 

Edit.

Póki co nie mam zamiennilka ale po ingerencji w element zamka tarcie stało się znikome, nie ma zacinek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Posiadam H&K USP, dostałem w rozliczeniu. Jest to KWA albo KSC.

Kłopot polega na tym że, podczas strzelania, znajomemu pękł przód zamka... sklep który sprzedał ten pistolet wypiął się, i stwierdził że to nie podlega gwarancji o.0

I teraz pytanie:

Gdzie mogę kupić zamek do USP? Przeszukałem polańskie sklepy, nigdzie nic nie ma. Znalazłem na wgc, ale 128$ to chyba trochę przy dużo o.0

Ktoś ma jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po części do USP to maila bezpośrednio do KWA. Osobiście nigdy nie zamawiałem ale słyszałem że jak najbardziej obsługują w ten sposób klientów indywidualnych. Jedyna wada to tyle że możesz mieć zamek z oznaczeniami KWA. Możesz poprosić o oznaczenia na licencji Umarexa.

 

Mają nawet HELP DESK na stronie.

http://www.kwausa.com/

http://www.kwausa.com/support/index.php?/Knowledgebase/Article/View/32/19/kp45-ns2-tactical-parts-diagram

http://www.kwausa.com/support/index.php?/Knowledgebase/Article/View/23/19/kp45-ns2-parts-diagram

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...