Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z gearboxem v2


Recommended Posts

Witajcie :icon_biggrin: Jakiś czas temu miałem problem ze spustem, ponieważ w niektórych pozycjach nie działał. Postanowiłem się tym zająć i otworzyć gearbox. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Niestety po złożeniu wszystkiego do kupy, replika nie działa tak jak powinna. Jakby nie ma wystrzału sprężyny. Sprężyna napina się, tłok się cofa, ale zamiast wystrzelić to tak zostaje, do momentu puszczenia spustu - wtedy wszystko wraca na miejsce, ale nadal nie ma wystrzału. Próbowałem temu zaradzić, lecz już nie mam pomysłów.

 

Dodaję, że mam Gearbox v2 P&J. Wiem, że coś poprostu źle poskładałem. W razie czego mogę zarzucić zdjęcia. Macie może jakieś przypuszczenia co może powodować takie zachowanie gearboxa?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

"wtedy wszystko wraca na miejsce" -Nie działa zapadka antyrewers rozwiązanie rozbierz i poskładaj od nowa. A to że nie oddaje strzału[dobrze zrozumiałem?] to bateria za słaba? przypalone styki? silnik uszkodzony? Nie wiem bardziej się postaraj przy opisie.

Link to post
Share on other sites

"wtedy wszystko wraca na miejsce" -Nie działa zapadka antyrewers rozwiązanie rozbierz i poskładaj od nowa. A to że nie oddaje strzału[dobrze zrozumiałem?] to bateria za słaba? przypalone styki? silnik uszkodzony? Nie wiem bardziej się postaraj przy opisie.

 

W zasadzie to wszystko co mogło się stać.

 

Może jeszcze na stykach lub na płytce selektora masz jakiś niekontakt (zabrudzone miejsca, przypalone, pogięte styki) moze przy pelnym wciśnięciu spustu traci kontakt?

Nic nie grzechocze w środku? wszystko na swoim miejscu? Masz mosfet?

Dziwne zachowanie mogą też powodować przerwy na kablach poza gearboxem, sprawdź czy nie są przetarte kable czy złączki nie popalone lub zaśniedziałe?

Edited by l_isek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...