Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki chwyt przedni ?


Recommended Posts

Tutaj to nie ma co doradzać ;) Bierzesz ten chwyt, który Ci się podoba ;) Wygoda to raczej jest przy większości rączek taktycznych, chociaż jeżeli są one krótkie to jest gorzej :D Osobiście polecam tą: http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/dwojnogi/bipod-typu-fab-defense-t-pod-coyote-p-j.html ale rozumiem, że jest drogawa no i jeszcze z dwójnogiem, więc Ci nie potrzebna ;) Z tańszych to możesz wziąć taką: http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/raczki-i-chwyty/pionowa-raczka-z-szynami-ris-olive-acm.html

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Z tym BIPODEM to jak jest ? ten dwójnóg się nie rozpadnie lub połamie? jest wytrzymały ?

@OFF czy ten drugi mieści się tam ? z tego co wiem to ta szyna jest troszkę krótka i niewiem czy to sie tam zmieści :)

Chodzi mi też o to żeby się ręka nie męczyła :)

Link to post
Share on other sites

Z tym BIPODEM to jak jest ? ten dwójnóg się nie rozpadnie lub połamie? jest wytrzymały ?

@OFF czy ten drugi mieści się tam ? z tego co wiem to ta szyna jest troszkę krótka i niewiem czy to sie tam zmieści :icon_smile:

Chodzi mi też o to żeby się ręka nie męczyła :icon_smile:

 

Miałem kiedyś chwyt z bipodem (BFT) i po jakimś czasie jedna nóżka się połamała. Co to tego chwytu to tak,zmieści się na spokojnie. Tylko będziesz musiał zdemontować uchwyt na zawieszenie bo inaczej nie założysz tego,chyba że zdemontujesz całą szynę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...