Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupić nakolanniki ?


Recommended Posts

Witam

 

zastanawiam się czy wyposażyć się w nakolanniki i/lub nałokietniki - czy przydają się rzeczywiście w terenie czy tylko bardziej przeszkadzają w bieganiu ?

 

wydaje mi się, że to dobra sprawa móc przyklęknąc w każdym miejscu nie patrząc na to czy jest kamień czy nie, albo rzucić się bez obawy o zrobienie sobie krzywdy, ale tak naprawdę nigdy nie uczestniczyłem w akcji z nakolannikami

Link to post
Share on other sites

weź nakolanniki i nałokietniki, nosić nie musisz ale nie poobijasz sobie kolan albo nie wbijesz sobie gwoździa w kolano...

 

przeszkadzają jak taśmy nie są "elastyczne" i się nie uginają to uwierają jednak coś za coś

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites

Nakolanniki są przydatne i raczej nie utrudniają biegania, chociaż wszystko zależy od jakości tych nakolanników ;) Podstawa to dobre wykończenie. Jeżeli będą dobrze zrobione to nie będą specjalnie przeszkadzać, a sporo dadzą ;)

 

Pozdrawiam Kaz

Link to post
Share on other sites

Tak, warto. To jest ochrona Twoich kolan. I tak samo jak w przypadku ochrony oczu, nie warto oszczędzać. Kup porządny, markowy sprzęt. I będzie dobrze.

 

Najlepiej przymierz od kolegów różne modele, niektórzy mówią, ze nie ma jak Alta, inni wolą Bijansy czy coś jeszcze innego...

Link to post
Share on other sites

Nakolenniki są bardzo przydatne- czy to do ochrony kolan przed szkłem, kamieniami itd, czy choćby do samej wygody klęczenia przez pół godziny na betonie. Natomiast nałokietniki... Nie polecam i nie znam nikogo kto poleci. Uważam że krępują ruchy i bardziej przeszkadzają niż pomagają. Chyba że do takiego "ostrego" CQB, ale wątpie że będziesz łokciami drzwi wywarzał..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...