Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konwersja gbb do ak74


Recommended Posts

Mylisz się. Wcale nie ma krótszego korpusu i innej komory zamkowej. Pasować pasuje, tylko co z tego, skoro niedostępne od dłuższego czasu i nie ma możliwości zamówienia. Szukałem ostatnio tego zestawu, żaden sklep już tego nie ma.

 

 

Chyba że się mylę, w takim razie biorę dwa :)

Link to post
Share on other sites

Dread dzięki za wyprowadzenie mnie z głupiego błędu.

Co do wymiany lufy i gumki to ze zdjęć, z tej instrukcji obsługi co ją mają na stronce to chyba nie trzeba. Ludzie którzy to mają piszą że podeją standardowe lufy i gumy. ale nie dam sobie głowy uciąć, ponieważ ludzie lubią różne głupoty pisać, tak jak ja z tym korpusem :icon_razz2:

PS. Co do dostępności to nigdzie nie pisze że jest niedostępne, chyba że ja coś przeoczyłem.

Link to post
Share on other sites

Lufy i gumy podejdą, ale zobacz mimo wszystko instrukcję. Trzeba ciąć lufę zewnętrzną, bo komora hop jest zupełnie inna. Całość przesuwa się o parę centymetrów do przodu, w związku z tym lufa stockowa może wystawać z tłumika i i tak trzeba ją będzie wymienić.

 

Podziel się podziel, jak uda się zamówić, to biorę w ciemno, obawiam się jednak, że może z tego nic nie wyjść.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mowa o gbb , to samego zestawu nie da się kupić, więc części zamienne też nie wchodzą w rachubę.

 

Z dostępnych konwersji GBB do ak kojarzę tylko DG ale to zupełnie inna półka cenowa, poza tym zasilane jest HPA.

Link to post
Share on other sites

Jutro powiniena przyjść odpowiedź odnośnie dostępności zestawu jak i magazynków. Nawiązałem kontakt z gościem który posiada ten zestaw. Mówi że wszystkie części wykonane ze stali są bardzo solidne, w tym wszystkie sprężynki i wkręty też nie budzą zastrzeżeń. Jedynymi elementami które mogą paść to plastikowa komora i dysza. No ale na razie mie ma co gdybać skoro nie wiemy czy zestaw jest dostępny. Zobaczymy co mi tam jutro odpiszą :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...