Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaką broń kupić za 1000-1200 zł


Recommended Posts

@OFF

1. Dobra, może nieco wyolbrzymiam. Tylko nie rozumiem, czemu jak inny nowy wejdzie na forum, to CZĘSTO (nie zawsze) jest ochrzaniany za używanie słowa broń w stosunku do replik asg, a niektórym uchodzi to ma na sucho. I aby nie było, że nadal szukam spiny -potraktowałem Amazonkę nieco za agresywnie, więc jeśli czuje się urażona, to ją w tym miejscu przepraszam. Po prostu nazywanie replik bronią odrobinę mnie drażni.

 

2. J.w. + w końcu powinno to być ustalone, czy repliki nazywamy bronią dla wygody czy nie, aby wszystko było jasne i łatwiej było unikać konfliktów.

 

3. Tutaj się z Tobą nie zgodzę. W mojej wypowiedzi napisałem, by Amazonka nieco dokładniej opisała swoje oczekiwania odnośnie repliki -w tym przedziale finansowym wybór na prawdę jest szeroki.

 

KONIEC OFFTOPU. Chcesz to możesz napisać na PW ,albo zgłosić to w sprawach portalu,jeśli chcesz rozwiązać tą kwestię. Jak dla mnie nie ma tematu. Słowa : broń,pistolet są dopuszczalne i tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Posiadam w swojej kolekcji tego typu waltera - polecam Ci go z kilku powodów, jest bardzo poręczny, lekki, niezawodny no i oczywiscie fajnie się prezentuje w kaburze. Poza tym Walter to sprwdzona marka możesz liczyć na dobrą jakość oferowanych produktów.

 

Witamy kolejny sklep na forum :hahaha: tym razem się nie popisaliście.

 

 

Jak poprzednicy Polecę Ci zakup Mki od KWA. Na chwilę obecną jest ciężko z ich dostępnością. Z tego co wiem, nowe pojawią się dopiero w październiku, gdyż dystrybutor z Danii ma pustki w magazynie. Jednak może, któryś z Polskich sklepów ma jeszcze je w stocku.

Pozdrawiam!

Edited by radwan88
Link to post
Share on other sites

Jakiekolwiek kałasznikowy CYMy. Bardzo ładne wykonanie, stal wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe części, podatne na tuning.

 

Powiedz że to żart. Cyma i "bardzo ładne wykonanie (...)" proszę Cie.

Amazonka ma do wydania 1k a ty z czymś takim wyskakujesz.

Dobrze że nie wyskoczyłeś z CM.028.

 

 

 

 

Czyli tak możesz kupić M4 od KWA/G&G/G&P/WE albo G36 od Aresa lub Umarex'a (czyli Ares z oznaczeniami HK)

2 takie najpopularniejsze repliki, możesz jeszcze ew. kupić AK od LCT lub repliki Tavor, FN200, L85 od Ares/G&G ale tu chyba trochę zabraknie.

 

Na temat tych replik jest masa tematów w dziale Opisy i informacje - I klasa

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Nie żartuj z tym Evolution Airsoft...

Jeżeli chcesz cokolwiek przyrównywać do G&P to tylko King Armsa

A trzymałeś kiedyś tą replikę w rękach? Nie sugeruj się ceną, jeżeli nie. Ale dla mnie Evolution Airsoft jest CO NAJMNIEJ na poziomie G&P w odwzorowaniu.

Link to post
Share on other sites

No widzisz, ja też mam porównanie G&P i Evolution Airsoft. I leżą koło siebie kilka razy w miesiącu. W czym według ciebie jest gorszy Lone Star od G&P z wyglądu?

 

PS Żeby nie robić offtopu, odpowiedz mi na PW, jeśli możesz i chcesz. :icon_smile:

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...