Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaczep do broni - Bad Company 2


Recommended Posts

Nic w tym ciekawego. Zaraz wsiądą do samochodów więc pozaczepiali. Jak będą pedałować pod górkę założą 2p. Jak będą strzelać w górkę obok będą używać 2p. Możliwe, że czyszcząc wioskę znów zaczepią 1p. Możliwe, że gdyby mieli normalne 2p nie zobaczylibyśmy tych zaczepów, bo jeśli się przyjrzysz ich 2p wyglądają na zwykłe przydziałowe. Taśmą, regulator, jakiś zaczep. Pomijam oczywiście trolinkę z 3p.

Link to post
Share on other sites

Wracając do poruszonych w temacie snapszekli żeglarskich. Większość z nich mają jedna podstawową wadę (w kontekście szybkiego wyczepienia broni), małe rozwarcie. Ciężko znaleźć (mi się jeszcze nie udało) taką co otwierała by się tak szeroko jak ta http://www.sklepna5....19/dsc08229.jpg

 

To zdjęcie zrobiłem przed chwilą : http://img35.imageshack.us/img35/7899/image00002gd.jpg

Wydaje mi się że rozwarcie jest praktycznie takie same. Mam żeglarską.

Link to post
Share on other sites

Ja nosze zrobione przezemnie regulowane zawieszenie jednopunktowe które zawieszone jest na palsie zaraz przy kamizelce mam też fastex by szybko odpiąć broń i powiem wam nie zauważyłem żadnych problemów z palsami za równo w FLC jak i w LOKI 3 od PSTG

Link to post
Share on other sites

co do zawieszeń używałem 2ptk zawieszenia od ostrego AK, zawieszenia 1ptk buggy, ostrego zawieszenia 3 ptk do m16 (używanego z tą repliką m16)

 

powiem że najgorsze z tego wszystkiego było to 1 ptk, wszędzie zachaczało. przejśc przez krzaki z tym było niemożliwe aby się nie szarpać z gałęziami, wyjmować gałezi spod zawieszenia itd.

2 ptk można było szybciej zdjąć, wygodniej założyć na plecy, a jak coś się chaczyło to widać gdzie a nie musisz się szarpać i domyślać się gdzie cię tym razem krzak złapał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...