Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG MP5 problem z magazynkiem


Recommended Posts

Cześć.

Właśnie dotarła do mnie moja pierwsza replika elektryczna, a mianowicie MP5 A4 od JG.

Po naładowaniu akumulatorów, wsadziłem je do repliki i chciałem postrzelać. Niestety trochę sie podenerwowałem. Nie wiem czy to wina nowego magazynka, że nie jest jeszcze "dotarty" czy kulek które były zawarte w pudełku (którymi strzelałem). Karabin zarówno na single jak i serii co jakiś czas oddawał puste strzały. Magazynek podkrecałem i nie dawało to żadnych efektów. Nie wiem co mam zrobić, jutro jade po nowe kulki, może one coś zmienią. Proszę o pomoc

Edited by SirAlex
Link to post
Share on other sites

Najlepiej kup inny magazynek niz ten hi-cap co był w zestawie, tez kupiłam MP5A4 z JG i po tygodniu magazynek sie popsuł w srodku jakaś zębatka lata.

Puki mu działa to po co ma kupować? Jak się zepsuje to wtedy, chyba że miałby kupić mid-capy.

 

Właśnie nad P&J myślałem ..

P&J bardzo często maja zacinki w magach, poza tym dość kiepsko latają. Nie ma sensu pakować w nie pieniędzy. Jeśli G&G lub blastery są dla Ciebie za drobie możesz kupić też GUARDER'y lub w ostateczności kulki GFC (sprzedawane są na gunfire).

Link to post
Share on other sites

Też mam MP5 od JG i stockowe hi-capy od JG i na G&G nic się nie zacina. To wina badziewnych kulek z kartonu, gdzieś nawet ostrzeżenie czytałem na tym forum, że tych kulek, które przychodzą razem z repliką nie używamy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...