Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Postanowiłem trochę zmodyfikować moją garderobę, a mianowicie kamizelka. Otóż poszukuję kamizelki posiadającej ładownice na magazynki M4/M16, pistoletowe, z torbą na "poboczny" sprzęt typu "Bułka z szynką i serem" oraz mającej możliwość podczepienia camelback'a na plecy by nie musieć już wszystkiego zakładać oddzielnie :) W oko wpadła mi ta kamizelka, ale nie wiem, czy warto się na nią skusić. Do wyboru mam jeszcze te kamizelki:

 

- http://azteko.pl/replika-kamizelki-interceptor-body-armour-olive-acm-p-2698.html

- http://azteko.pl/kamizelka-taktyczna-modularna-oliveacm-p-1847.html

- http://azteko.pl/plate-carrier-harness-oliveacm-p-1639.html

 

Największą uwagę poświęcam właśnie dla AAV oraz Interceptor lecz nie wiem czy opłaca się je brać. Wiem, że A.C.M ma nieciekawą opinię lecz póki co posiadam sprzęt od nich i nie narzekam na jakość, spełnia swe zadanie. Cena póki co nie gra roli, zawsze można poczekać i zarobić :) Liczy się dla mnie również to by można było ładownice i resztę swobodnie przemieszczać po kamizelce i ustawić sobie jak najwygodniej. Z góry dziękuję za pomoc, a za wskazanie mi linków do innych kamizelek będę również wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Skoro cena nie gra roli bierz kamizelki od Flyye/Pantac, Wygoda to pojęcie względne, bo co pasuje jednemu, niekoniecznie pasuje drugiemu. Jakiej szukasz kamizelki? Do MOUT/CQB (czyli z balistyką), czy cuś do lasu? Jeśli do lasu to wielu ludzi poleca pasoszelki.

Link to post
Share on other sites

Ile takich tematów już tu jest?

Tanio chcesz i dobrze? Tak się nie da. Montowanie camela na plecach na stałe. OK. Na jebanki się nada. Przyjdzie uzupełnić wodę i pożałujesz decyzji.

 

Pisząc o camel'u myślałem raczej o podczepianiu go na czas strzelanki, a potem możliwość zdjęcia go :P

 

Poszukuję kamizelki właśnie między CQB, a lasem ponieważ jeżdżę gdzie się tylko da byleby się dobrze bawić.

 

Jeśli mogę prosić, to chciałbym usłyszeć więcej na temat A.C.M, dlaczego są uważane słabe itp. Według mnie sprzęt stosowny do ceny, a i wytrzymać idzie - z doświadczenia wiem.

Link to post
Share on other sites
Jeśli mogę prosić, to chciałbym usłyszeć więcej na temat A.C.M, dlaczego są uważane słabe itp. Według mnie sprzęt stosowny do ceny, a i wytrzymać idzie - z doświadczenia wiem.
Poszukać Ci się nie chce? Są uważane za słabe,ponieważ jakość szycia jest niska dosyć. Czasem można trafić na dobre egzemplarze,ale to nadal żadna rewelacja.
Link to post
Share on other sites

Poszukać Ci się nie chce? Są uważane za słabe,ponieważ jakość szycia jest niska dosyć. Czasem można trafić na dobre egzemplarze,ale to nadal żadna rewelacja.

 

Szukać szukałem jakiś czas temu, ale myślałem, że dowiem się jeszcze czegoś ciekawego :icon_smile:

 

Dobre wg opisu albo mało ciorane. A cioranie jest względne. Pisząc o uzupełnieniu wody miałem na myśli uzupełnienie podczas strzelania.

 

Na strzelanie starczały mi zawsze trzy litry, nigdy nie piłem dużo więc to najmniejszy problem.

 

Panie i Panowie, a wiecie może czy azteko do swoich kamizelek dorzuca repliki wkładów albo coś?

 

Jako iż kupuję sprzęt za swoje pieniądze nie będę czuł się winny jeśli kamizelka ulegnie zniszczeniu, a tym samym zyskam doświadczenie oraz będę mógł opisać wrażenia. W takim razie zastanowię się jeszcze, poszukam i jak nie znajdę nic lepszego to cóż, biorę to co dostępne.

 

Tak tak, po co zakładam temat jak i tak biorę pierwsze lepsze, zrozumiem wszelkie wrogie posty i przepraszam za zabranie Wam cennego czasu, ale udało mi się jednak dowiedzieć czegoś nowego za co dziękuję więc można uznać, że temat spełnił swą rolę.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites
Szukać szukałem jakiś czas temu, ale myślałem, że dowiem się jeszcze czegoś ciekawego :icon_smile:

 

Wszystko co można było napisać o wyrobach ACM zostało już napisane na tym forum. Nic nowego już się nie dowiesz.

 

Panie i Panowie, a wiecie może czy azteko do swoich kamizelek dorzuca repliki wkładów albo coś?

To zależy do jakich kamizelek. Kamizelki ACM mają wkładki z pianki,czy czegoś tam, FLYYE (PANTAC chyba tez) również.

 

Jako iż kupuję sprzęt za swoje pieniądze nie będę czuł się winny jeśli kamizelka ulegnie zniszczeniu, a tym samym zyskam doświadczenie oraz będę mógł opisać wrażenia
Nie szkoda Ci kasy? Ja tam wolałbym kupić już coś porządnego,na dłużej,a nie wyrzucać pieniądze w błoto,no ale OK. Twój wybór.
Link to post
Share on other sites

Z chińszczyzny minimum to Condor, niektóre kieszenie Helikona, Flyye, Pantac, Phantom, Toy Soldier, TCM (czy tam TMC). Są również producenci w Polsce. Miwa dwa, Currahee, CROM, PSTG i taka jedna co nie wymienię bo się jeden taki burzy jak ją wymieniam ;) a z resztą nie ma w ofercie takiej lanserskiiej kamizelki jak ty chcesz. :)

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

ciras strike systems jak najbardziej tak. tylko to nie "ciras" a jakaś inna kamizelka.

wykonanie na świetnym poziomie. niesamowicie wygodna. da się duzo upchać. ja miałem: 2 2x2 m4, apteczke, cargo, drugie cargo, 3 cargo, camelbak, pistoletowe, admin i radio.

na zwykłe strzelanki 1 2x2 m4 admin, radio i apteczka (wszystko na przednim panelu).

system QR jest i działa.

 

co do condora możesz śmiało brać ładownice tyle że kolorystyka jest z dpy wzięta. co do kamizelek - takich niewygodnych to w życiu nie miałem na sobie, comfortpady i materiał w środku to chyba beton. kamizelki nie miały nawet atrap sapi, a były cholernie niewygodne. już IBA jest wygodniejsza.

 

flyye i pantac robi dobre oporządzenie, ale za dużo niższą cenę możesz znaleźć Eagle czy kontrakty.

 

pstg robi bardzo dobre kamizelki, jednak dokup sobie do nich piankowe atrapy sapi lub kevlaru, bo inaczej wyglądają jak "puste szmatki". jednak wykonanie na najwyższym poziomie. jak najbardziej polecam.

Edited by Milekh
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...