Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zacząć swoją przygodę z asg, niestety- mój portwel nie jest przepełniony, więc stąd chyba jedno z podstawowych pytań- o sprzęt. Jeśli chodzi o replikę chciałbym się zmieścić do max. 300-350zł. Do tego dochodzi jeszcze mundur, ochrona oczu, buty... Więc, propo repliki czy coś takiego na początek wysterczy? http://www.bron.pl/s...-C-electric/609

 

Z góry dziekuje za pomoc, i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Masz w sam raz wystarczającą ilość środków, żeby kupić sobie bardzo fajną replikę elektryczną. Ale pod żadnym pozorem nie tą z linku, który podałeś, tylko tą:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028.html

 

Najtańszy z elektryków wartych polecenia, chyba nie ma możliwości, żeby początkujący nie był zadowolony z osiągów, które ma ten model.

Link to post
Share on other sites

No tak zawszę jest opcja kupienia pompki od AGM+fleck z demobilu + jakieś gogle/okulary i zawsze jest też opcja kupienia jakiegoś używanego aega chociaż musiał by ci ktoś go sprawdzić czy mu nic nie dolega. Albo kupić cm028 lub trochę droższą giete od jg + okulary, nikt ci nie zabrania biegać w dresie ;)

Link to post
Share on other sites

Cm 0.28 + Fleck (komplet kosztuje jakieś 30-50zł) + jakieś dobre okularki (Uvexy I-vo są podobno dobre i tanie) i będziesz gotów do walki.

Edytuj. A póki masz mało kasy to zrezygnuj z munduru. W dresie czy w jeansach też można się świetnie bawić.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jeśli podana kwota ma wystrczyć na wszystko to polecam najpierw kupić okularki, potem mundurek (fleki na alledrogo chodzą za dosłownie grosze, sam przedwczoraj kupiłem dwie bluzy po 3zł), butki na razie wziąć z szafy jakieś bo tanie buty to nie jest rozwiązanie. Replika- zależy ile zostanie kasy, od pompek AGM przez glocka cymy aż po cm.28.

Link to post
Share on other sites

Po co wydawać na mundur pełny mundur? Ja polecam ci na początek kupić KZS. Ja swój komplet w stanie idealnym kupiłem za około 60-70 zł. Jest wygodny, przewiewny, można założyć na każde ubranie, a latem nawet nosić na gołe ciało, a kamuflaż idealnie się sprawdza w Polskich lasach:) Poszukaj na allegro/giełdach staroci.

Link to post
Share on other sites

Flecktarn jest dobry, ponieważ:

-jest tani

-nie kosztuje dużo

-można go kupić za niewielkie pieniądze

-niedrogi

-nie trzeba wydawać na niego fortuny.

 

Kolimator do asg się przydaje - to nie tylko służy do lansu, ale też o wiele łatwiej się celuje (mowa tutaj o kolimatorach przynajmniej ze średniej półki, bo te za 20 czy 80zł są o kant d. potłuc).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...