Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podróbki luf Prometheus.


Recommended Posts

ludzie kupiłem promyczka 550mm z speca i wszystko fajnie świeci się ładne pudełko i niby nie [*******] wnioskując z tej strony:

 

http://www.airsoftfo...hp/t249864.html

 

Lecz otwieram i z ciekawości patrze jak jest wykonana w środku i zauważyłem jakiś paproch wiec chciailem go usunąć wiec do tego użyłem kulki i po tym jak kulka przeleciała przez cała długość lufy ukazało się że cała lufa jest w takim nie wiem jak to powiedzieć (paprochach kurzu czy coś takiego [*******] wie jakieś [*******] ) Pomożecie mi z tym problemem ponieważ nie wiem co robić czy to wymienić czy to tak ma być i jak przetre wyciorem będzie wszystko elegancko jak pisałem wcześniej nie widać że to [*******] sama lufa też bardzo dobrze wykonana ale martwi mnie co to jest w środku... dzięki za każdą odpowiedz

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widząc ten temat mocno się zastanawiałem nad kupnem Promyka. KM Head to w końcu mniejsze ryzyko podróbki, a porównywalne osiągi. No ale się zdecydowałem i kupiłem promyka w "Cytadela ASG" o długości 550mm. Jednak zanim to zrobiłem, to poprosiłem właściciela sklepu o zdjęcia.Wysłał mi je i opakowanie wyglądało na oryginał. Rozpakowałem i precka wygląda w porządku.

Link to post
Share on other sites

Pisze na telefonie, dlatego nie mogę edytować, opakowanie wydaje się być ok, ale u mnie jest tylko jeden kod kreskowy, nie ma kilku skreślonych tylko jeden. Czerwona ramka z racji tego, że jest jeden kod kreskowy jest szersza. I w ramce, gdzie są podane długości luf, kilka jest zaznaczonych na żólto. Porównywałem opakowanie z tymi z linku i wydaj się być oryginalna, ale te 3 rzeczy mnie niepokoją. Może laylax zmienił coś i dlatego mam te 3 różnice? Bo reszta wygląda na oryginalna. Proszę o pomoc. Aha i jeszcze jedno, w oryginalnym promyku z przodu, gdzie jest podana długość to te pole jest jaśniejsze od reszty? Bo u mnie tak jest, ale próbując zdrapać to "powłokę" po prostu nie dało się twgo zrobić, jest to jedna całość, jeden druk. Czy to świadczy o oryginale czy podróbce?

Edited by beretTa
Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz się z Promykiem spotkałem, ale różnica znacząco lepsza niż na stoku, kulka leci prosto i stabilnie, sprawdzałem przy wietrze dlatego kulka czasami wirowała w zależności od siły wiatru.

Tył opakowania wygląda u mnie jak na zdjęciach u kolegi Kacika, tylko ja mam lufę 363mm.

Edited by beretTa
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chcę kupić dwa Promyki z wgcshopu, czy ten sklep sprzedaje oryginały?

WGC to nie jest sklep który by sobie pozwolił na jakieś cyrki, przez moje ręce przeszło już X luf promyka z tego sklepu i nigdy nie miałem wątpliwości czy to oryginały. Więc możesz spać spokojnie :icon_smile:

Czy było 2 linijki wyżej?

Tak.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Promyka kupowałem prawie rok temu na wgcshopie. Przed zakupem napisałem do nich maila, że głośno ostatnio się mówi o podróbkach tych luf i czy mają na pewno te właściwe. Odpisali, że tak. Mam na pewno oryginał, porównywałem foty itp. jednak pudełko ma cechy podróbki, na szczęście tylko pudełko..;)

Link to post
Share on other sites

Wiecie, gdzie można teraz w dobrej cenie dorwać Promyki? RSOV nie ma 509, to samo WGC, Redwolf niby ma, ale pewien sklep ściągający od nich do Polski wycenił ją na 290zł i to pod koniec marca...

EDIT: nie mówiąc o polskich sklepach bo tutaj cena z czapy...

Edited by Lafayette
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, kupiłem dziś promyki na cytadelaasg.pl, ale podczas zakładania gumki hop up okazło się, że rowki na klips mocujący są za blisko wlotu lufy i gumka zachodzi na te rowki, żeby załorzyć gumkę muszę ją dociąć. Czy to jest normalne?

 

Link to post
Share on other sites

Witam, kupiłem dziś promyki na cytadelaasg.pl, ale podczas zakładania gumki hop up okazło się, że rowki na klips mocujący są za blisko wlotu lufy i gumka zachodzi na te rowki, żeby załorzyć gumkę muszę ją dociąć. Czy to jest normalne?

Wersja do M14 ma nacięcia na klips blokujący bliżej niż cała reszta precek.

Było to jakiś czas temu poruszane...

Link to post
Share on other sites

To nie jest żadna lufa do m14, po prostu promyk jest szerszy niż typowe lufy i w ciasnych komorach rozciąga gumkę. Spróbuj założyć jeszcze raz, a jeśli to nic nie da, to najwyżej przytnij. Też tak miałem (g36 jg, 407mm).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...