Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podróbki luf Prometheus.


Recommended Posts

@Czajson(wiking126p) na podstawie zdjęć które zamieściłeś, lufa nie wygląda na oryginalną.

Przydało by się zdjęcia w większej rozdzielczości, gdyż na tej nie wiele widać. Proszę zrób również zdjęcie okna komory Hop-Up, pomoże to stwierdzić na 100% czy jest to oryginał czy kopia.

 

BTW. Tydzień zaczęliśmy od kolejnej kopii Promyka zamontowanej w replice klienta. Ta zamówiona tym razem zza dużej wody.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawa sprawa, ja wczoraj odebrałem nowego Promyka kupionego w cytadeli i koronka faktycznie ma chyba węższą krawędź. Chociaż może tylko tak to wyszło na Twoim zdjęciu. Pod palcem czuć ją jakby była wręcz lekko ostra.

W tym sklepie do tej pory chyba nikt nie naciął się na podróbkę, więc zakładam że to oryginał, chociaż z oficjalnej polskiej dystrybucji ich nie mają, więc pewności też nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wiecie może jak wygląda teraz sprawa na deltashopie? Chodzi dokładniej o 509mm.

Tak w ogóle to ten promyk jest stal chromowany czy nie? W niektórych sklepach jest w opisie, że stal chromowana, a w innych nic nie jest o tym wspomniane.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odświeżę temat. Zakupiłem lufę promyka 550mm na azteko.pl cena to 312 zł. według wszystkich informacji jakie przeczytałem w tym temacie lufa wygląda na oryginał: głęboka korona lufy wręcz ostra,rowek pod gumką identycznej głębokości, hologram wilka na opakowaniu- czyli produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Lalax Polska. Ale jedna rzecz mnie zastanawia mianowicie okno hopka jest tak jak już wcześniej było to opisywane w tym temacie mniej starannie wykonane niż reszta- widać mikroskopijne zadziorki na krawędziach. Z zewnątrz lufa błyszczy się jak opisują to inni posiadacze ale gdy lepiej się przyjrzałem w dobrym świetle to widać malutkie ryski. Co do celności produktu to dam znać dopiero na weekendzie gdy zamontuję ją do mojego SWD gdzie obecnie jest pseudo precka Guarder.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem właśnie link z Jarmixa dla jakich sklepów w Polsce sprowadzają produkty Laylax, Azteko jest jednym z nich. Ponadto na opakowaniu jest hologram więc ok.

Promyki mają brzydko wykończone okna na HU (nawet delikatnie krzywe)

rumak właśnie to mnie najbardziej zmartwiło że okienko hopa wygląda na niestaranne. Mam nadzieję że po włożeniu do SWD wszystkie wątpliwości znikną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...