Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

powiem ci tak leworęczność w niczym nie przeszkadza jak dla mnie to chwyt marketingowy. Kałach spokojnie wygodna zmiana maga selektor itd wszystko fajnie, m16/m4 magazynek nawet wygodniej wyciągać bo od razu złapiesz a selektor poprostu kciuk przestawiałem i problemu z sięgnięciem nie miałem, snajperka z ryglowym po prostu ręke z chwytu zabierałem i robiłem ale na prawej jednak wygodniej było tu 1 minus, a teraz mam g36 i spoko jak ze wszystkimi. Więc bierz emke tą g&g i będzie dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście też jestem leworęczny, aczkolwiek po miesiącu "przystosowywania się" do trzymania broni tak jak Bóg przykazał czyli w prawej ręce, doszedłem do takiej wprawy, że w zasadzie mogę strzelać i tak i tak. Więc genetycznie wbudowana leworęczność pomaga, gdyż często bardzo przydaje sie przełożenie karabinu do drugiej ręki. Np. Aby strzelać z lewej strony zasłony/drzewa etc.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz replikę, którą możesz bez problemu obsługiwać lewą ręką bierz AUGa. Główna zaletą dla leworęcznych jest selektor ognia który można przełożyć na drugą stronę, dzięki temu nie uciska na rękę. Do tego wyważenie, łatwa zmiana magazynków, szybkie złożenie do strzału. Same zalety :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...