Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB czy może coś innego do 800zł.


Recommended Posts

Tak jak w temacie, czy można znaleźć coś lepszego od tego:http://www.taiwangun.com/karabinyszturmowe-aeg/pj4-cqb-p-j.html w cenie max 800zł. Zastanawiałem się nad serią RK ale nie wiem za bardzo co lepsze. A może jest jeszcze coś lepszego w tej cenie?

Nie ukrywam, jestem nowy, niedawno kupiłem pierwszego AEG'a ale już oszczędzam na coś lepszego.

 

PS. 800zł to naprawdę max.

Link to post
Share on other sites

Miałem M4 PJ i rzadnej złej żeczy na jej temat nie mogę powiedzieć, całkiem dobre bebechy i wykonanie zewnętrzene wiadomo nie jest to G&P,ale jak za te pieniądze to dobra replika . Co do RK,podobno wyglądają całkiem fajnie ,ale nie mają takiego potencjału tuningowego jak cymy serii 0.4X.

Link to post
Share on other sites

A które RK najlepsze? trójka, szóstka, dziesiątka. Dlaczego np. RK 10 jest droższe od szóstki czy trójki bo widzę, że osiągami są dość zbliżone.

 

"Co do RK,podobno wyglądają całkiem fajnie ,ale nie mają takiego potencjału tuningowego jak cymy serii 0.4X. "

1. Raczej nie myślę o tuningu .

2.Porównując te RK z m4 PJ to właśnie RK potrzebowało by tuningu, a piszesz, że RK niezbyt do tuningu.

3. Cymek w tej cenie raczej nie będę kupować.

Link to post
Share on other sites

Bo taiwangun robi tani tuning do 460 PUSTYCH fps (masz dużo ale i tak ich dobrze nie wykorzystasz). Dla świerzaka 380 spokojnie wystarczy, obecnie sam mam 370 i jest w 100% wystarczające.

 

Nowe serie RK są lepsze od cymy we wszystkim poza silnikiem, więc potencjał tuningowy jest duży.

 

Edit: Rk 01/02/03/06/10/15 to tylko oznaczenia modeli, różnią się tylko zewnętrznie (01 ma jeszcze krótszą lufę bo to replika AKS74U), natomiast W/S/WS to oznaczenia sposobu wykonania repliki.

Edited by szymucha2353
Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim musisz się określić ,czy chcesz M4 czy AK ,jak chcesz M4 to kup to CQB PJ to dobra replika.Jak chcesz AK to ja bym kupił cyme 0.48m (na tg jest promocja ok 700zł),RK ma gorsze (dużo gorsze)bebechy ,ale podobno wygląda trochę lepiej to cymy.

 

RK wygląda o wiele lepiej niż Cyma, jest zrobione z lepszych materiałów, a Cyma ma lepszy silnik. Dużo gorsze bebechy? Chyba jak porównamy pierwszą serię Boyi z najnowszymi Cymami. W aktualnych seriach wybranie Cymy to strzał w stopę, Boyi ją deklasuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...