Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawa reklamacji


Recommended Posts

Jak wysyłasz replike na gwarancje to z tym jest dużo roboty najpierw musisz na własny koszt ją wysłać do sklepu w którym ją kupiłeś a jeśli sklep nie uzna tego na gwarancji to replike spowrotem wysyłają do ciebie na twoj koszt. Wieć jak masz bliko siebie salon to mozesz podejść i sie spytać czy drogo cie wyniesie naprawa tego.

Link to post
Share on other sites

Samo przegrzewanie- nie koniecznie. Ale postrzelaj, jesli się przegrzewają to na pewno zaraz zdechną i już podstawa gotowa.

 

Grzanie styków nie sprawia, że replika nie działa. To może Ci odpisać sklep. Ale na pewno grzanie styków jest objawem, że coś jest nie tak więc prędzej czy później zdechnie. Jak zdechnie- reklamuj.

 

 

Dawid, a kto tu mówi o gwarancji? My tu rozmawiamy o reklamacji. To są zupełnie różne rzeczy. W przypadku reklamacji sklep pokrywa koszty dostarczenia towaru. W obie strony.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Dawidzie.Jeżeli nie masz pojęcia o elektryce to nie doradzaj.Bezpiecznik nie ma nic do tego.Jeżeli bezpiecznik by się przepalił,to do gearboxa by żaden prąd nie płynął.Pytanie o jakie styki autorowi chodzi.Jeżeli to Tamiye,na dodatek chińskie to nic w tym dziwnego,że się grzeją.Wymiana okablowania na modelarskie,jak i deansy pomogą.

 

Pytanie co to za replika?

Po drugie.Napisz do kicpy.Mi gotowy zestaw z mosfetem zrobił.Wystarczyło tylko wylutowanie starych kabli,i przylutowanie nowych.

 

Wg mnie grzejące styki nie są podstawą reklamacji,dopóki się nie zaczną topić ^^.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Wymień okablowanie,wtyczkę(deans)i załóż mosfet.Pomoże :icon_smile:.Fabryczne okablowanie w stockowych replikach jest do bani.Pierwsze co robie przy zakupie repliki to wymiana okablowania na 1.5 ,lub 2.0mm modelarskie np od turnigy.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites
Wydaje mi sie ze wymiana bezpiecznika by temu zaradziła. Pewnie masz spalony bezpiecznik i z bateri do gearboxa jest dostarczana wieksza ilość energi niż on jej potrzebuje i dlatego sie przegrzewają styki.
Dawno nie widziałem takich idiotyzmów.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...