Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - kupno - gdzie, za ile, jaki model itd.?


Recommended Posts

Powitał, ostatnio intenstywnie myślę nad zakupem jakiegoś pistoletu na gaz/co2 (na razie nie myśle o żadnej poważnej zabawie z asg, na razie tak aby mieć coś dla siebie). Z tego co widziałem (wizualnie) to brałbym jakiegoś colta 1911. Budżet jaki posiadam to koło 150zł - da się za tą sumę kupić coś w miarę rozsądnego?

Prosiłbym także o podanie linków do sklepów w których warto kupować.

Link to post
Share on other sites

Poczytałem trochę o tej zabawce i chyba sobie ją kupię. Przekonało mnie to, że na kapsułach CO2 bez problemu starcza gazu do końca maga, działa w większym zakresie temperatur niż GG no i nie trzeba ze sobą targać butli GG, co mnie zawsze wkurzało.

Wiecie może, gdzie w Polsce można dostać magi do tej klamki? Bo za granicą oczywiście nie ma z tym problemu, ale u nas nie wpadły mi nigdzie w oczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A myślałeś o 1911 na CO2? KWC na przykład.. ja mam i sobie chwalę. Mocny blow-back, full metal...

 

mam od paru dni i też sobie bardzo chwale -

kumpel postrzelał i już sianko kula

Ogólnie klama wymiata

( na jednym naboju Co2 : 4 nawet 5 magów po 16 kulek potrafi podać a spadek mocy w kolejnych magach jest prawie nieodczuwalny nie wspominając o pierwszym pierdalnię....iu ; )

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...