Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dragunov A&K


Recommended Posts

Witam od długiego czasu zastanawiam się nad kupnem dragunova http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/sniper-rifle-svd-style.html .Czy ktoś z was posiada to cacko albo wie coś onim i czy pasowała by lufa precyzyjna http://azteko.pl/madbull-lufa-precyzyjna-603-black-python-590mm-psg1-swd-svd-ak-p-1278.html i czy po kupnie repliki musiał bym coś wymieniać?

Link to post
Share on other sites

czyli opłaca się go kupić i nie inwestować w nic czy wymieniać części nie znam się na replikach jest to moja pierwsza i niechce wtopy.

Czyli, że przeczytaj temat do którego zostałeś odesłany. Jak dalej będziesz tu pytał to się ludzie będą wkurzać. Dostałeś wszystko na tacy. Jeszcze mamy Ci jedzenie do ust wkładać?

Link to post
Share on other sites

Co do repliki- za tą cenę kup lepiej super markową lufę i kulki. Używaj jej jako dmuchawki asg, będziesz miał tą samą celność i zasięg. Gdy na pierwszej strzelance zorientujesz się, że celność jak i zasięg są do kitu przypomnij sobie te słowa- "to strzela tak samo jak ten SWD". Gdy wrócisz po strzelance do domu pomyślisz sobie- "jak dobrze że nie kupiłem tego dragunowa, teraz zamiast wywalić go w kąt i kupować nową replikę z kiepską stokową lufą mogę kupić pierwszą replikę i wsadzić do niej moją super lans lufę!"

Link to post
Share on other sites

Dobrze, ale mimo wszystko przypomnę jakie są zasady tego działu. Jeśli nie chcecie pomóc - nie zabierajcie głosu. Jeśli uważacie, że lenistwo autora przekroczyło poziom zdrowego rozsądku - po prostu nie piszcie i to będzie najlepszą motywacją dla autora do własnoręcznego poszukania informacji.

Link to post
Share on other sites

lewastian26 jesteś nowy to wytłumaczę Ci jak to wszystko "działa" kupisz swd od a&k i będziesz miał tylko ogień pojedyńczy a zasięg taki sam jak Ci którzy latają ze szturmówkami od cumy jg itp.

 

Jeżeli jednak chcesz się bawić w snajpera musisz zamontować lufę na preckę ( ta co podałeś w linku bd dobra) gumkę hop -up na zieloną g&g, sprężynę na m170 najlepiej stalową guardera, stalowy zaczep tłoka z kompletnym tłokiem od G&H , oraz wzmocnioną poszerzoną dyszę dostępną na allegro.

Koszty:

-Replika- ok 350 zł ( bez przesyłki)

-gumka - 34 ( bez przesyłki)

-lufa precka ( bez przesyłki)

-zestaw tłoka od g&h 220 zł

-poszerzona i wzmocniona dysza 75 zł

Wybór lunety to jest już inna sprawa powiem tylko że oryginalne pso1 kosztuje ok 600-700 zł.

Także dobrze przemyśl zakup tej repliki.

Link to post
Share on other sites

Przesadzacie , SWD od A&K to dobra replika ALE dla ludzi nie mających dwóch lewych rąk ,lubiących grzebać i kreatywnych . Jak sie trochę przy niej posiedzi to wychodzi zacna replika.Oczywiście na jednym rozkładaniu sie nie skończy więc dobrze jest być cierpliwym. Udało to się kilku osobom z forum , mi również, więc źle nie jest. Ale jak Twój ,,tuning,, ogranicza się tylko do kupienia i zamontowania części to daruj sobie, kropka.

Link to post
Share on other sites

:maniak_strach: :sciana: :bialaflaga:

Miałem na myśli to że jest dobra cenowo...

 

Ja miałem to swd i spędziłem przy nim dużo czasu i powiem tylko tyle ,że replika jest fajna tylko i wyłącznie jak się na nią potrzy. Co do osiągów to wolę mieć ak od cymy z mniejszym zasiegiem może o 10-15m i ogień automatyczny

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...