Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SC-02 DBoys bateria


Recommended Posts

mam problem z baterią słabo trzyma pada mi po 3 dniach nawet jak nie używam , a jak używam to czasem po 1 i myślę nad zakupem nowej. Scara mam stockowego i pytanie jakaś dobra bateria do 100 zl jest ? i jakaś niedroga ładowarka bo pewnie trzeba zmienić wraz z baterią czy niekoniecznie ?

Link to post
Share on other sites

Standardowe pytanie: ile i czy w ogóle ładowałeś baterię?

 

Każda modelarska bateria przebija o głowę baterie "airsoftowe" i większość jest tańsza niż 100zł, znajdziesz je w sklepach modelarskich. Jednak to są Li-Po i najlepszym wyjściem będzie dokupienie ładowarki mikroprocesorowej (nadzorującej poziom napięcia w baterii i takie tam). Od siebie polecam Imax B6, ale sądząc po tym, że baterię chcesz do 100zł, to potrzebujesz jakiejś tańszej ładowarki, która Ci nie rozwali baterii.

Link to post
Share on other sites

Twoja Pisownia jest naganna(wogule, w ogóle, ale to tak na przyszłość). Kupiłem lipo nanotech 7,4 (2S) 2200 mah 35C-70C za śmieszne 80 zł. Ładowarka. E-sky 30-50 zł. Ludzie chwalą i używają. Jeżeli będziesz kupować ową ładowarkę zapytaj się sprzedawcy jaki ma kolor "bebechów" czyli od spodu jaki jest kolor płytki. Jeżeli czerwony to mikroprocesorowa , jęzeli sie nie myle zielony to anologowa. Kupuj tylko mikroprocesorową. W swoim lipo mam wejście XT60. I nie bawiłem się w lutownie itd i kupiłem przejsciowke z XT60 na małą tamiya. Koszt? 140-160zł.

Edited by PlanB
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...