Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG mp5 cyma


Recommended Posts

Dopiero zaczynam zabawę z asg i chcę zakupić jakąś replikę. Do gustu przypadło mi mp5. Mój budżet to jakieś 550zł. Znalazłem taką replikę:

 

http://www.taniemili...027j-p-301.html

 

I teraz pytanie do tych doświadczonych którzy się na tym znają: czy ta replika jest dobra? i co byście polecali na początek.

 

Tak się składa, że posiadam tą replikę już rok. Powiem Ci tak, do tej pory musiałem naprawiać zębatki i wymienić gumkę hop up, ponieważ stockowa po jakimś czasie była do niczego. Karabinek ogólnie wykonany z niezbyt dobrych materiałów, odpadł mi selektor ognia i jeden z przyrządów celowjniczych :) Jest jeszcze jedna wada karabinu, chyba ogólnie tej serii - kolba po jakimś czasie staje się tak rozklekotana, że można składać oraz rozkładać bez naciskania przeznaczonego do tego zatrzasku. Magazynek dołączony do zestawu też nie jest rewelacyjny, wymagał naprawy. Ogólnie nie polecam Ci tego karabinu, sam na wiosnę już kupuję sobie kałacha Boyia bo mp5 mam dość... Słuchaj się doświadczonych kolegów. cm.028 jeśli o nie dbasz nie sprawia problemów. Kolega ma i dopóki nie załadował do niego brudnych kulek (idiota...) karabin chodził jak ta lala. I ogólnie strona taniemilitaria.pl jest jedną z odradzanych stron.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...