Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawowe koszta


Recommended Posts

Kupiłem kamizelkę za 30 złotych,trzyma już rok,żadnych uszkodzeń nie posiada,więc nie wszystko co tanie to badziewie.

Ze swojej strony polecam koledze nie oszczędzać na ochronie oczu,lepiej dołożyć na coś lepszego niż zwykłe okulary z atestem,bo poza wytrzymałością dużą rolę odgrywa parowanie,a to potrafi nieźle wkurzyć,szczególnie gdy po szybkim biegu przycupnie się na chwile.

Link to post
Share on other sites

Przykład?

 

Już zapodaję.

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152192691-Replika-karabinku-GF4-S-System.html

 

Proszę. Replika niemal tej samej ceny, z 2-letnią gwarancją (na początku według mnie to duża zaleta), z szynami i aby się nią pobawić nie trzeba nic wymieniać. Na pełnym stocku chodzi ślicznie. Oczywiście jest też ten sam typ dla fanów klasycznego M4.

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152191347-Replika-karabinku-GF4-A1.html

 

Przypomnę, że obie repliki są dostępne. Wiem jak się spisują, bo 2 osoby u mnie w ekipie mają S-System... :)

Link to post
Share on other sites

Widziałem wiele ciekawych egzemplarzy M4. Poza tym ukochane to mogą być dla Ciebie. Dla mnie replika to jedynie narzędzie. Do kochania wolę dziewczynę. Tym bardziej nie pisałem, że są niezniszczalne ani najlepsze. Tego pierwszego nie skomentuje, ale moim zdaniem proporcja jakości/ceny jest tutaj bardzo dobra. Jak chcesz najlepsze M4 polecam PTW Systema. O ile masz na replikę 5-8 tysięcy PLN... ;)

Link to post
Share on other sites

A może taki komplecik M4 KWA okularki uvex i-vo mundur jakiś flecktarn bo tanie i dobre magi z jakieś 200zł i chest rigg lub paso-szelki tez na przykład BW??? łącznie zmieści się w 1500zł i bedzie wszystko grało lub można kupić mundur polski kamizelkę za 100zł na allegro są te Polskie, rk-06 i zrobić Beryla (kupić części i znaleść kogoś kto złoży).

Jeszcze polecę tak jeśli masz ekipę jakąś która na daną armię się robi to wybierz sprzęt który i ta armia używa (czyt. Drużyna)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...