Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER Zona sęki III - PANDEMIA 19-21.04.2013 | PATRONAT WMASG.PL


Recommended Posts

plakatstalkeriiiwww.jpg

 

event.patronage.png

 

 

 

 

GŁÓWNY SPONSOR IMPREZY

stalker_cytadela.jpg

SPONSORZY

stalker_arpol.jpg

stalker_asgshop.jpg

stalker_capriasg.jpg

stalker_deltashop.jpg

stalker_demonyognia.jpg

stalker_gunfire.jpg

stalker_khaki.jpg

stalker_navcomm.jpg

stalker_pxmilitaria.jpg

stalker_rawbud.jpg

stalker_taiwangun.jpg

stalker_taktyczny.jpg

stalker_zotex.jpg

stalker_warbook.jpg

 

 

 

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

stalker_speedmedpoland.jpg

 

 

Rok 1985 kwiecień

 

Do naczelnego dowództwa

Raport na temat sytuacji w tzw.”ZONIE”

 

 

Do dnia 7 października sytuacja na wysuniętej placówce nr 14 osiągnęła poziom krytyczny.

Mamy informacje na temat nieautoryzowanych wypraw badawczych w zachodni rejon zony. Niestety nie udało nam się przechwycić żadnego członka ekspedycji naukowych.

Po tym gdy straciliśmy kontakt z patrolem w rejonie tzw. pustyni, wysłaliśmy wzmocnioną grupę poszukiwawczą. Straciliśmy 34 ludzi z czego aż 30 uważa się za zaginionych , 4 w stanie krytycznym odnaleźliśmy około 200m na zachód od posterunku. Niestety po przetransportowaniu do lazaretu zmarli. Co gorsze obsługa lazaretu zaczęła chorować. Zostaliśmy zmuszeni do odizolowania całego skrzydła medycznego tym samym jesteśmy pozbawieni dostępu do jakichkolwiek środków medycznych. Na domiar złego od zachodu zaczęły nadciągać fale bardzo agresywnych mutantów. Nasze uszczuplone siły ledwo dają radę odpierać ataki. Sytuacja jest na tyle poważna że rozważane jest wezwanie wsparcia lotniczego w celu wypalenia przedpola wokół bazy. Konieczne są również posiłki zarówno ludzi sprzętu jak i amunicji. Wszelkie nowe sposoby ochrony placówki jak i blokady wejścia do zony są rozpatrywane niestety z powodu braków logistycznych będziemy zmuszeni opuścić posterunek najdalej w ciągu 74h jeśli nie nadejdą posiłki. Prosimy o szybką interwencję.

 

Dowódca placówki nr 14

 

 

TERMIN - 19-21.04.2013 piątek 19.04.2012 godz 19.00 (sama gra zaczyna się 20tego o 8.00)

przed stalkerowska część nieoficjalna przy ognisku(zwyczajowe ognisko dezintegracyjne)

LOKALIZACJA - Ociesęki (woj. Świętokrzyskie)

ILOŚĆ GRACZY - 240

WPISOWE - 80 PLN (mutki - 20 PLN)

WYMAGANIA - 21+, stylizacja (reszta wedle uznania)

STRONY GRY - Stalker (zakaz mundurów) /wojsko(wschodnie

umundurowanie/kałach) /Bandyta(spodnie dresowe) /mutant(jak rasowy

mutant)

Stawiamy na Larpowy klimat imprezy - strzelcy z niedzielnych nie mile

widziani

 

Co do pytań o wpisowe:

pakiet startowy dla kazdego gracza to koszt okolo 40 zlotych.

pozostale 40pln sa w calosci przeznaczone na pokrycie 50% kosztow imprezy ,kolejne 50% kosztów pokrywaja sponsorzy imprezy (artefakty, materialy budowlane, toytoye, kontener na smieci,ubezpieczenie, paliwo & energia elektryczana, wynajem terenu itp). Impreza ma charakter non profit - i prawdopodobnie tak jak na poprzednich 2 edycjach coś bedę musiał do niej doplacic :icon_confused:

 

 

Dokładne info co gdzie kiedy i dlaczego

www.gyverasg.org/forum

Relacje z poprzednich edycji

http://www.wmasg.pl/...w/160059

http://wmasg.pl/pl/a...!--NoParse33-->

 

Strona na FB http://www.facebook....85715264846588

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć.

 

Od dłuższego czasu śledzę tematy Stalkerów i bardzo chętnie wezmę udział w tej edycji. Aby rozwiązać dylemat czy jako Stalker czy Mutant chciałem poczytać o poprzednich imprezach - zwłaszcza zasady i mechanikę gry. W odpowiednich działach nowego forum są podane linki do innego forum, które "zakończyło swój żywot". Tu mam pytania: czy mam zarejestrować się na tamtym forum (ale skoro jest zamknięte to chyba nie da rady), czy też pojawi się coś więcej na tym nowym?

 

Druga sprawa: piszę o tym tutaj, ponieważ na wskazanym forum mogę tylko czytać posty, ale gdy chcę coś napisać, to pojawia się komunikat "BŁĄD OGÓLNY".

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Na nowe Maserati dla Gyvera.

 

A na poważnie. czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje przygotowanie tereny, dekoracji i gadzetów.

Zreszta przecież nikt Cię do płacenia nie zmusza, najwyżej Cię nie będzie na konkretnej imprezie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Wybacz Juby, nie zgodzę się. Wg sprawdzonych info, to nie na maserati Gywer zbiera, jeno na oryginalne części reaktora czarnobylskiego. Same w sobie to to tanie jak barszcz, ale opłacenie odpowiednich złomiarzy i transport w Kieleckie kosztuje krocie :]

Link to post
Share on other sites

Co do poczytania to na nowym forum gyverasg.org/forum w odpowiednich tematach sa linki do info na starym niestety nie udało mi się przenieść bazy z fora.pl

Nowe forum w zasadzie jest juz ukończone i są na nim wszystkie potrzebne lub nie :) informacje.

 

Co do pytania na co idzie wpisowe (pisze w regulaminie imprezy)

Z pierwszej edycji stykło mi na lambo na drugiej kupiłem maybacha a teraz właśnie myślę o prywatnej elektrowni.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Spoko spoko, właśnie kupiłem nowy deflegmator, a specjakista klepie mi miedziany alembik. Będzie można generatorki napędzać produktem końcowym ;D

Ale fakt faktem to się zastanawiam ile szpeku i źiober nawędzić, bo 5 kilo źiobra i trzy szpeku na Nysie to się moment rozeszło.

A i mam pytanie : kiedy do zorzy polarnej uruchomisz mi konto na stronie?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...