Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Ostatnio zastanawiałem się w jaki aku zainwestować po tuningu, chce wstawić M130 plus mosfet , lepiej będzie wybrać 11,1V turnigy nano-tech 1200 mah 25-50C czy wystarczy 7,4V turnigy nano-tech 2000mah 15-25C ? Są to wersje stick żeby weszły do prowadnicy kolby. Zdecydowanie bardziej zależy mi na reakcji na spust niż na szybkostrzelności ale czy ta 7,4V nie ma trochę słabej wydajności prądowej jak na m130? Dodam jeszcze że silnik i zębatki to stock.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Przecież dostałeś odpowiedź - lipo 7,4V. Możesz marnować kasę na nimha, szybciej przepalać styki wyższym woltazem, ładować to godzinami, nie strzelać się w zimie itd. Ale jak chcesz taką kupę wsadzać do repliki to Twój wybór, samej replice nic się nie stanie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Potrzebuje lipola 7.4V, ktory wejdzie do prowadnicy kolby bez koniecznosci zmieniania jej pozycji z nastawy na "1" (kolba SF), bedzie mial ponad 1200 mAh i C 20-40, 25-50 lub (najchetniej) 35-70. Wiem, ze sa na allegro itd, wiem, ze najlepsze sa Turnigy nanotech (mam juz 2) ale nie w tym problem zeby to znalezc :)

Problem polega na tym, ze nie wiem co tam najwiekszego wejdzie aby nie musiec zmieniac nastawy kolby. Ma ktos lipolki o tym napieciu i podobnym wspolczynniku C w prowadnicy kolby i moze sprawdzic czy wszystko "gra i buczy" gdy ustawicie ją na pozycje numer 1? Halp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...