Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaki akumulator pasował by do cm.050 bez blowbacka ?? http://www.taiwangun...od-version.html

 

Do tej repliki zalecamy akumulatro PB-026 1400mAh 20C 7.4V

 

Witam. Mam pytanie czy macie w asortymęcie akumulator 11,1 ponad 20C który wejdzie do An/peq 15, czyli 7,2cm X6,5cm X2cm

 

Mamy akumulator PB-014, powinien pasować do AN/PEQ, producent podaje że jest 2mm grubszy niż Twoje maksymalne wymiary ale w przyszłym tygodniu dojdzie do nas dostawa i wtedy osobiście go wymierzę.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Nie dawno kupiłem replikę firmy PJ taką jak ta http://www.taiwangun...pj16a3-p-j.html

Od razu zainwestowałem w Tuning. Sprężyna 140, mocniejszy silnik, prec lufa i kilka drobniejszych części.

Obecnie M16 generuje stabilne 520fps. Jaki akumulator typu LiPo bez problemu takie osiągi udźwignie i jeszcze da trochę rofu?

Edited by Mondżoł123
Link to post
Share on other sites

kupilem sig sauer 556 holo king arms bez baterii, na co to 'jeździ'? poza tym, mam powerbeanmajor i ni chu nie wiem jak to obsłużyc, kiedy to ładuje, kiedy nie, jak i po co? i w ogóle, gdzie instrukcja, nadziew mi wcisniety, niby ma byc automatycznie i co dalej?

Link to post
Share on other sites

Pełen stock, prócz gumki hop up. Pod deklem jest naprawdę dużo miejsca, stąd proszę o pojemną propozycję.

http://www.taiwangun.../cm-045-cm.html

 

Jeśli jest sporo miejsca to myślę że akumulator POWER BEAN PB-026 1400mAh 7.4V 20C powinien być wystarczający

 

Na razie stock. Choć w najbliższej przyszłości wymiana na SP120/130 + Bore Up...

 

To samo co u kolegi powyżej PB-026, 11.1V o większej pojemności będzie ciężko wsadzić, ale do końca pazdziernika będziemy mieć nową ofertę akumulatorów, w tym LiFe, i taki stick o przekroju walca pojemności 1300mAh 25C 9.6V mógłby być dla Ciebie dobrym i elastycznym rozwiązaniem

 

Witam,

Nie dawno kupiłem replikę firmy PJ taką jak ta http://www.taiwangun...pj16a3-p-j.html

Od razu zainwestowałem w Tuning. Sprężyna 140, mocniejszy silnik, prec lufa i kilka drobniejszych części.

Obecnie M16 generuje stabilne 520fps. Jaki akumulator typu LiPo bez problemu takie osiągi udźwignie i jeszcze da trochę rofu?

 

Rozumiem że akumulator chowasz w stałej kolbie? Jeśli tak, to miejsca masz pod dodatkiem. Sprężyna 140 i 520 FPS potrzebuje już 11.1V. Jeśli chcesz mieć kosiarkę to warto wybrać minimum 2000 mAh 25C. Jeśli możesz się wstrzymać 2-3 tygodnie z zakupem to będziemy mieć w ofercie LiPo 2600 mAh 11.1V 25C, wydajność prądowa na poziomie 65A powinna zrobić robotę. Jeśli chcesz kupić akumulator od razu to polecam Ci POWER BEAN 2200mAh 11.1V 25C [PB-018]

 

kupilem sig sauer 556 holo king arms bez baterii, na co to 'jeździ'? poza tym, mam powerbeanmajor i ni chu nie wiem jak to obsłużyc, kiedy to ładuje, kiedy nie, jak i po co? i w ogóle, gdzie instrukcja, nadziew mi wcisniety, niby ma byc automatycznie i co dalej?

 

Do niedzieli zamieścimy video instrukcję do POWER BEAN MAJOR, ale powiedz z czym masz problem (tylko proszę wyraznie, bo z tego co napisałeś nie wiele zrozumiałem) to pomogę Ci od razu.

 

Jeśli chodzi o akumulator powiedz jaki był standardowo i gdzie się znajduje (front grip czy kolba), nie mieliśmy SIG SAUER'a na warsztacie więc potrzebujemy więcej danych, dobrze abyś podał jakie maksymalne wymiary może mieć akumulator.

Link to post
Share on other sites

Jaka bateria będzie pasować do AUG A4 http://zbrojownia.li...products_id=871

i czy PowerBEAN - CAPTAIN będzie dobrą ładowarką dla początkującego.

 

Do Steyer'a polecam akumulator POWER BEAN PB-013 1300mAh 7.4V 15C lub coś mocniejszego czyli PB-029 7.4V 2200mAh 25C. Tak, ładowarka Captain będzie w sam raz dla początkującego użytkownika.

 

Jaka bateria będzie najodpowiedniejsza do CM.040 w stocku?

 

POWER BEAN PB-026 7.4V 1400mAh 20C

 

Dzięki wielkie :icon_wink: Tak też myślałem że minimum 2000mAh da rade :icon_wink: Jak już będziecie mieć w swojej ofercie Lipo 11.1V 2600mAh 25C :icon_smile: Możecie mi dać znać na mojego maila Mongi3040@o2.pl :icon_smile: Bardzo będę za to wdzięczny :icon_wink:

 

Pozdrawiam :icon_smile:

 

Oczywiście! Poinformujemy Cię jak nowa dostawa będzie już u nas :icon_smile:

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest sporo miejsca to myślę że akumulator POWER BEAN PB-026 1400mAh 7.4V 20C powinien być wystarczający

 

 

 

To samo co u kolegi powyżej PB-026, 11.1V o większej pojemności będzie ciężko wsadzić, ale do końca pazdziernika będziemy mieć nową ofertę akumulatorów, w tym LiFe, i taki stick o przekroju walca pojemności 1300mAh 25C 9.6V mógłby być dla Ciebie dobrym i elastycznym rozwiązaniem

 

 

 

Rozumiem że akumulator chowasz w stałej kolbie? Jeśli tak, to miejsca masz pod dodatkiem. Sprężyna 140 i 520 FPS potrzebuje już 11.1V. Jeśli chcesz mieć kosiarkę to warto wybrać minimum 2000 mAh 25C. Jeśli możesz się wstrzymać 2-3 tygodnie z zakupem to będziemy mieć w ofercie LiPo 2600 mAh 11.1V 25C, wydajność prądowa na poziomie 65A powinna zrobić robotę. Jeśli chcesz kupić akumulator od razu to polecam Ci POWER BEAN 2200mAh 11.1V 25C [PB-018]

 

 

 

Do niedzieli zamieścimy video instrukcję do POWER BEAN MAJOR, ale powiedz z czym masz problem (tylko proszę wyraznie, bo z tego co napisałeś nie wiele zrozumiałem) to pomogę Ci od razu.

 

Jeśli chodzi o akumulator powiedz jaki był standardowo i gdzie się znajduje (front grip czy kolba), nie mieliśmy SIG SAUER'a na warsztacie więc potrzebujemy więcej danych, dobrze abyś podał jakie maksymalne wymiary może mieć akumulator.

 

nie wiem, w którym momencie ładowarka ładuje, czy ma migac, czy nie migać? jak włączyć automatyczne ładowanie? nie mam wiedzy na temat przeliczania pojemności na czas i prąd ładowania, /ani mi się tego robić nie chce/,

jak sprawdzić czy bateria jest naładowana i ile ma prądu?

producent pakuje sig,a bez baterii, w instrukcji jest rycina przedstawiajaca baterię, która juz 'na oko' nie pasuje, i nikt tego karabinu nie mial na warsztacie, załamka totalna, skad ja mam wiedziec, ile miejsc jest na baterie w łożu przednim po zmaknieciu go? kogo tam zamknę, żeby mi to pomierzył?

Link to post
Share on other sites

nie wiem, w którym momencie ładowarka ładuje, czy ma migac, czy nie migać? jak włączyć automatyczne ładowanie? nie mam wiedzy na temat przeliczania pojemności na czas i prąd ładowania, /ani mi się tego robić nie chce/,

jak sprawdzić czy bateria jest naładowana i ile ma prądu?

producent pakuje sig,a bez baterii, w instrukcji jest rycina przedstawiajaca baterię, która juz 'na oko' nie pasuje, i nikt tego karabinu nie mial na warsztacie, załamka totalna, skad ja mam wiedziec, ile miejsc jest na baterie w łożu przednim po zmaknieciu go? kogo tam zamknę, żeby mi to pomierzył?

 

Zacznijmy od tego jaki masz akumulator, to kluczowa kwestia?

 

Spróbuj pomierzyć łoże przednie, może wsadzić tam coś o prostokątnych kształtach i sprawdzić o ile to co włożyłeś na przymiarkę jest za małe lub za duże, odjąć kilka milimetrów bezpiecznego zapasu i podać tutaj te wymiary. Bez tego nie jestem w stanie Ci pomóc dobrać odpowiedniego akumulatora.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym się doradzić. Jaki akumulator polecacie do przedniego łoża M4 RIS. Chodzi mi konkretnie o ASR104 z mosfetem we froncie.

Chciałbym aku o przyzwoitej pojemności, C, woltażu 7,4V.

Parametry repliki to:

- sprężyna SP120

- tłok z metalowymi zębami SHS

- silnik High Torque SHS

- mosfet

- kable niskooporowe 1,5mm^2

Link to post
Share on other sites

Chciałbym się doradzić. Jaki akumulator polecacie do przedniego łoża M4 RIS. Chodzi mi konkretnie o ASR104 z mosfetem we froncie.

Chciałbym aku o przyzwoitej pojemności, C, woltażu 7,4V.

Parametry repliki to:

- sprężyna SP120

- tłok z metalowymi zębami SHS

- silnik High Torque SHS

- mosfet

- kable niskooporowe 1,5mm^2

 

Napisz jeszcze jakiego używasz obecnie akumulatora (jakie ogniwa, w jakim układzie, jakie napięcie) oraz jaki mosfet.

Link to post
Share on other sites

Apropos tej cymki 45: batka podana przez Power Beana jak najbardziej pasuje, ale jeśli byłby za mały woltaż i chciałbyś coś z jednym ogniwem więcej to szukaj pakietów o wymiarach zbliżonych do tego: 163 x 20 x 15 mm - ja mam coś takiego, na szerokość i wysokość batka mieści się ledwo ledwie (ale bez ściskania baterii), na długość jeszcze z 2 cm się zmieszczą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...