Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki akumulator pasuje do mojej repliki?


Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emka g&g,bebechy przygotowane pod 11.1.Nigdy crane stocka nie miałem,więc nie wiem co tam wejdzie.Najlepiej jak największa pojemność.

 

Z 11.1 o dużej pojemności, która wejdzie do kolby SF może być kłopot, przynajmniej na ten moment, tak jak pisałem wcześniej, niedługo wprowadzamy nową gamę modeli POWER BEAN i być może wtedy coś będę mógł dopasować, na ten moment jedyny akumulator 11.1V jaki pasuje ma pojemność 1000 mAh, a to przypuszczam dla Ciebie zbyt mało.

 

Oczywiście nie będzie żadnych problemów ze zmieszczeniem POWER BEAN PB-026 7.4V 1400mAh 20C pod pokrywą komory zamkowej w CM. 040?

 

Tak, będzie pasował.

Link to post
Share on other sites

kluczowa kwestia - nie dolaczyl producent repliki do niej akumulatora,/na wszelki wypadek by nie wymierzyc miejsca w lozu przednim, ciekawe jak wymierzyc to miejsce po zlozeniu karabinu, trzebaby wejsc do srodka, a do tego trzebaby byc malutkim bardzo.. co do obslugi 'zjefajnej aldowarki major' dostalem instrukcje od kolegi ze specshopu w poznaniu, swoja droga, to skomplikowany na maksa interfejs tej ladowarki, i do tego zero instrukcji,

 

Zacznijmy od tego jaki masz akumulator, to kluczowa kwestia?

 

Spróbuj pomierzyć łoże przednie, może wsadzić tam coś o prostokątnych kształtach i sprawdzić o ile to co włożyłeś na przymiarkę jest za małe lub za duże, odjąć kilka milimetrów bezpiecznego zapasu i podać tutaj te wymiary. Bez tego nie jestem w stanie Ci pomóc dobrać odpowiedniego akumulatora.

Zacznijmy od tego jaki masz akumulator, to kluczowa kwestia?

 

Spróbuj pomierzyć łoże przednie, może wsadzić tam coś o prostokątnych kształtach i sprawdzić o ile to co włożyłeś na przymiarkę jest za małe lub za duże, odjąć kilka milimetrów bezpiecznego zapasu i podać tutaj te wymiary. Bez tego nie jestem w stanie Ci pomóc dobrać odpowiedniego akumulatora.

Link to post
Share on other sites

Bez wiedzy na temat wymiarów nic Ci nie doradzę. Jeśli chodzi o ładowarkę to tam jest wszystko proste. Podłącza kabel zasilający do prądu, po powitaniu na wyświetlaczu pokazuje się główne menu, w którym wybierasz rodzaj akumulatora, klikasz "ENTER" i ustawiasz po kolei parametry akumulatora, podłączasz go do ładowarki i wciskasz na kilka sekund "START:.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

PB-015 również wejdzie, o nim zapomniałem, przepraszam. Jeśli chodzi o Sergeanta to na Capri rzeczywiście kosztuje 50 zł, jak zrobisz mały research to możesz ją znależć kilka złotych taniej (maksymalnie 5zł taniej) ale to już Tobie pozostawiam wybór, gdzie dokonasz zakupu, ja nie mogę faworyzować żadnego dystrybutora :icon_smile:

 

P.S. Najlepszy dla Ciebie wyborem będzie akumulator POWER BEAN 7.4V 1600mAh 20C wym. 102x35x12mm, nie ma oznaczenia kodowego, ponieważ został wprowadzony do oferty na próbę, ale możesz o niego dopytywać w sklepach np. Capri ASG albo SpecShop, te sklepy mają w ofercie te akumulatory.

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites

Witam mam problem ze znalezieniem akumulatora LiPO do mojej repliki gdyż standardowa często zawodzi (NI-MH 1600 mAh 9,6V Stick) ze standardowa ładowarka w zestawie, bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego akumulatora + ewentualnie ładowarki patrzyłem po wielu sklepach lecz wymiary akumulatorów są zbyt duże na komorę baterii w mojej replice nie znam się zbyt dobrze na tym ponieważ dopiero zaczynam zabawę ale wszystko przede mną.

 

- długość akumulatora maksymalnie 8 cm grubość 1,5 cm

Link to post
Share on other sites

potrzebuję czegoś do siga 552, którego miałw ofercie cybergun w bodaj 2008r. Ni-MH 8,4V 1100 mAh mini wchodzi tam na styk. Który z pakietów o woltażu 7,4 polecacie, abym zmieścił tam też bezpiecnzik?

 

Napisz coś więcej o replice, stock czy tuning? Jaka sprężyna? Jakie maksymalne wymiary może mieć akumulator?

 

Witam mam problem ze znalezieniem akumulatora LiPO do mojej repliki gdyż standardowa często zawodzi (NI-MH 1600 mAh 9,6V Stick) ze standardowa ładowarka w zestawie, bardzo proszę o pomoc w dobraniu odpowiedniego akumulatora + ewentualnie ładowarki patrzyłem po wielu sklepach lecz wymiary akumulatorów są zbyt duże na komorę baterii w mojej replice nie znam się zbyt dobrze na tym ponieważ dopiero zaczynam zabawę ale wszystko przede mną.

 

- długość akumulatora maksymalnie 8 cm grubość 1,5 cm

 

Napisz coś więcej o replice, stock czy tuning? Co to w ogóle za replika? Jaka sprężyna? Akumulator o wymiarach 8x1,5cm będzie bardzo ci ciężko znależć, spróbuj wymierzyć to jeszcze raz i podaj maksymalne możliwe wymiary akumulatora

 

Jaki akumulator najlepiej spisałby się w G36 Ares AR-004 ?

 

Replika stock czy tuning?

 

Do G36 pasuje wiele akumulatorów na przykład:

PB-001 7.4V 1000 mAH 15C

PB-003 7.4V 2000 mAH 15C

PB-017 7.4V 2200 mAH 15C

PB-029 7.4V 2200 mAH 25C

PB-004 11.1V 1000 mAH 15C

 

Ja bym wybrał PB-017 lub PB-029 ze względu na największą pojemność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...