Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur - jednostki specjalne


Recommended Posts

Serwisy aukcyjne, komis tutaj. Nawet jak nie znajdziesz żadnej interesującej oferty w komisie, to warto dodać ogłoszenie w dziale kupię. Nowe spodnie i bluzę w ripstopie za 130 zł spokojnie można kupić, trzeba poszukać, bo płacić koło 200 zł, a po tyle głównie teraz stoi na allegro to trochę przesada.

Link to post
Share on other sites

Tak, tylko bawełniaka albo rip-stopa można kupić jak się dobrze poszuka za 50-100zł, a komplet currahee to jest jakieś 600-700zł.

 

Czy pisałem coś o komplecie? Podałem jako przykład spodnie. Do tego może kupić kurtkę z gore-texu i będzie dobrze,przynajmniej na teraz. Za jakość się płaci.

Link to post
Share on other sites

Czy pisałem coś o komplecie? Podałem jako przykład spodnie. Do tego może kupić kurtkę z gore-texu i będzie dobrze,przynajmniej na teraz. Za jakość się płaci.

 

Ciekawe czy wiesz do czego służy kurtka GORE-TEXU, zapewniam cię że nie na codzień do kompletu ze spodniami.

Link to post
Share on other sites

Tak, tylko bawełniaka albo rip-stopa można kupić jak się dobrze poszuka za 50-100zł, a komplet currahee to jest jakieś 600-700zł.

Patrząc na stronę currahee nijak nie wychodzi mi 600-700zł za komplet, bluza + spodnie to już prędzej 500zł.

Edited by Bat_Sirius
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie mam pojęcia,jestem bardziej zielony od Ciebie. Oświeć mnie,proszę.. :icon_smile:

 

Koledze pewnie ktoś powiedział, że jak mamy na sobie kurtkę hardshellową i spodnie od munduru, to grzeszymy. ;)

 

Inna sprawa, że polskie Gore to kupa gówna i lepiej, taniej kupić coś turystycznego.

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia,jestem bardziej zielony od Ciebie. Oświeć mnie,proszę.. :icon_smile:

 

Po co głupa walisz? bluzy od mundury nie zastąpi przy temperaturze 25C. Do tego ile kosztuje kurtka G.. chyba taniej bluze munduru kupi.

 

 

Koledze pewnie ktoś powiedział, że jak mamy na sobie kurtkę hardshellową i spodnie od munduru, to grzeszymy. :icon_wink:

 

Inna sprawa, że polskie Gore to kupa gówna i lepiej, taniej kupić coś turystycznego.

 

A kolega to tak na serio? Czy bardziej wazeliniarsko pod pana.M.

Edited by Mrpiotras
Link to post
Share on other sites

Po co głupa walisz? bluzy od mundury nie zastąpi przy temperaturze 25C. Do tego ile kosztuje kurtka G.. chyba taniej bluze munduru kupi.

 

To Ty chyba głupa walisz,albo nie widzisz co napisałem wcześniej. Pisałem,że NA TERAZ (czyt. jesień) będzie ok. W dodatku pytał o to co jest na zdjęciu. Na wiosnę może sobie dokupić później bluzę z CRH lub coś innego w panterze leśnej z innej firmy jak już będzie taka potrzeba. Nie rób problemów i nie czepiaj się na siłę. Słabo Ci to wychodzi. Akurat mam pórownanie rip stopa,bawełniaka i Currahee,więc nie wciskam mu jakiegoś kitu.

Co do tych cen... no cóż,nie podał ile może min. wydać,więc staram się doradzić i przede wszystkim odpowiedzieć na jego pytanie. Ogarnij się.

Link to post
Share on other sites
Patrząc na stronę currahee nijak nie wychodzi mi 600-700zł za komplet, bluza + spodnie to już prędzej 500zł.

Fakt, zapomniałem że mój wyszedł drożej z racji przeróbek, policzyłem też kapelusz.

 

Inna sprawa, że polskie Gore to kupa gówna i lepiej, taniej kupić coś turystycznego.

Akurat jakość polskiego gore-texu zależy od serii i producenta, jest sporo kiepskiej jakości, ale np. taki summit produkuje kurtki bardzo dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...