Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Słuchawki aktywne


Guest gecko123

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koledzy forumowicze; jestem zielony w temacie łączenia radiostacji, ptt i słuchawek, więc poproszę Was o pomoc. Które słuchawki aktywne, przeznaczone do strzelectwa, Peltor mają możliwość rozbudowy o pałąk z mikrofonem? Do których radiostacji najlepiej je podpinać? (zakup wisi w powietrzu, nie wiem jeszcze tylko co). Czy istnieje możliwość kombinacji słuchawki, ptt, radiostacja, INNY MIKROFON (niezależny)? Pozdr i dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Impact Sport dobre, ale jak dla mnie ustawione na maks słabo wyciszają - niby ok, ale jednak jakby za mało. Podgłaśniają świetnie - wzmacniają nawet dźwięk odpowiednio.

 

Dobrze nie tyle co wyciszające, a odcinające całkowicie dźwięk to MilTec'i - niestety prądożerne i czasami zdarzały się awarie, ale leżały niżej niż Impact'y no i to odpowiednie odcięcie zamiast wyciszenie.

 

Impact sport jak już to zamówić na jebaju i wyjdzie zależnie od kursu i jakiś dziwnych podatków jebaja 230 - 300 zł bo w Polsce to koszt 650 - 750 zł (dzisiaj w Incorsie bodajże widziałem właśnie za 750 zł).

Link to post
Share on other sites

Impact Sport dobre, ale jak dla mnie ustawione na maks słabo wyciszają - niby ok, ale jednak jakby za mało. Podgłaśniają świetnie - wzmacniają nawet dźwięk odpowiednio.

 

Dobrze nie tyle co wyciszające, a odcinające całkowicie dźwięk to MilTec'i - niestety prądożerne i czasami zdarzały się awarie, ale leżały niżej niż Impact'y no i to odpowiednie odcięcie zamiast wyciszenie.

 

Impact sport jak już to zamówić na jebaju i wyjdzie zależnie od kursu i jakiś dziwnych podatków jebaja 230 - 300 zł bo w Polsce to koszt 650 - 750 zł (dzisiaj w Incorsie bodajże widziałem właśnie za 750 zł).

Tutaj jeszcze taniej:

http://amerykanos.pl/product.php?ASIN=B001T7QJ9O

Link to post
Share on other sites

Razem z przesyłką wg strony wychodzi 226 zł.

Ja za swoje zapłaciłem 223 z tego co pamiętam - niecałe 230 zł.

Wszystko zależy od kursu dolara i ew. opłat celnych itp.

Ale płacenie 750 zł za te same słuchawki to jakaś przesada!

 

To w zasadzie tak jak z AK różnej maści na rynku cywilnym w Polsce - od 2200 - 2600 zł tak plus minus - zarabia na tym sprzedawca wersji automatycznej (na ogół AMW), zarabia na tym rusznikarz i zarabia na tym sklep i państwo.

A taka CZ 858 - zarabia na tym sprzedawca wersji automatycznej, zarabia rusznikarz (w tym wypadku CZ), zarabia pośrednik, zarabia sklep i państwo, a koszt 1200 - 1400 zł zależnie od sklepu.

Link to post
Share on other sites

Impacty wejdą pod hełm?Wyglądają na dość duże gabaretowo

Używam razem z michem 2000 - jest OK. W Trójmieście to bardzo popularne słuchawki :icon_smile:

Jak chcecie je kupić to bierzcie z Amerykanosa - najtaniej i sprawdzony dostawca :)

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolega ma te ruskie słuchawki. Działać - działają. Więcej niestety nie powiem nie mając porównania do konkurencyjnych produktów.

 

Ja za to mam parę pytań na temat Impactów Sport:

1. Jak sprawują się podłączone do radia (nasłuch)?

2. Jak duże jest cło i VAT przy kupnie z Amerykanosa?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

U mnie Impact Sport po podłączeniu do radia (sam odsłuch) i nadawaniu na mikrofonogłośniku następowało sprzężenie (dosyć głośne trzaski w słuchawce).

Wally, a próbowałeś z podłączeniem tego jakoś całościowo ? W sensie "gruszkę" i z niej kabel do słuchawki jack-jack?

Coś w ten deseń... "ucieszyłeś" mnie tylko tymi sprzężeniami, że nie mam sam z nimi tak ;3 U mnie tak samo po podłączeniu samego odsłuchu straszne piski trzaski itd.. Zastanawiam się tylko czy to na pewno zadziała..

Edited by Sabald
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cześć, prawdopodobnie za jakiś czas zacznę się bawić bronią palną trochę częściej niż raz na ruski rok, więc chciałbym sprawić sobie jakieś słuchawki, które przy okazji będzie można zabrać na sesyjkę airsoftu. Zdarza mi się stać blisko petard, nawalać z granatów i granatnika CO2 w pomieszczeniach i w ogóle, więc nie będą bezużyteczne.

 

Między H.L. Impact Sport a Peltor Sporttac, które bardziej polecacie? Nie muszą wchodzić pod hełm, bo zawsze wolałem baseballówki, ale fajnie jakby dobrze przylegały do Z-Tacticalowego Bowmana. Teoretycznie mogę przerzucić się na gruchę, ale wizualnie podoba mi się bowman, więc chciałbym przy nim zostać.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak, nie jestem tylko pewien czy Z-Tacticale nie są może jakoś trefnie odwzorowane i przez to niekompatybilne, albo czy sportowe warianty Peltorów/Impactów nie są zbyt smukłe, aby zmieścić pod spodem zestaw, stąd pytanie, czy może ktoś użytkuje Bowmana i ril-dil aktywną ochronę i czy nie chciałby się podzielić obserwacjami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...