Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Słuchawki aktywne


Guest gecko123

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sprawdzał ktoś te słuchawki Earmor na strzelnicy? Widzę, że instruktor zero ich używa. Ktoś z kolei w komentarzac zapytał go czego używa tego chłamu... to, odpisał, ponieważ producent chce je ulepszyć... Używa ich gościu co na codzień lata w liberatorach lub MSA. I chyba nie są złe... fakt reklama niczego sobie. Ale czy faktycznie na strzelnicę będą cacy???

Edited by muffasaSF
Link to post
Share on other sites

Już tak na sucho na nie patrząc mają dokładnie takie same parametry jak Earmory. Czyli Pasywnie 22 dB i aktywnie 82 dB.

Myślę że co opinia to będzie inna, w szczególności że niektórzy to nawet pod MSA zakładają earplugi.

 

Natomiast trafiłem w jednej recenzji że Earmory nie nadają się do strzelnicy zamkniętej, natomiast na otwartej już może być.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Witam serdecznie, Panowie mam pytanie do użytkowników przycisków PTT od Earmor - będą one działały z oryginalnymi Peltor Comtac (akurat wersja IV ale to bez znaczenia)? Na razie śmigam z chińskim ptt, które o dziwo działa jednak słabo mnie słychać z racji braku przedwzmacniacza. Zastanawiam się nad kupnem ptt od Earmor bo może będzie to śmigało jak należy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Siema, mam słuchawki Liberator III w wersji nakarkowej i problem jest taki, że się system zwyczajnie zestarzał. Wie ktoś może czy i gdzie można złapać zamiennik? Najchętniej wymieniłbym wszystko, bo drut trzymający słuchawki też się odkształcił i wypada ze swojego miejsca... Może ktoś się zajmuje tym, albo jest jakiś serwis? 

 

EDIT: Ok, części zamiennych nie ma. Przynajmniej jeśli chodzi o Sorodiny, a te wyglądają bliźniaczo jak Liberatory. Zostaje zlecić komuś uszycie tego materiału i wymyślić jak sobie poradzić z tym wypadającym drutem... Bo wymiana też nie wchodzi w grę bez rozkręcania elektroniki. 

IMG_20200221_150614.jpg

Edited by Alcarin
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie niestety jestem idiota jeśli chodzi o elektryke/elektronikę- czy ktoś zajmuje się tutaj naprawa chińskich comtac-ow ? Generalnie mam baofenga uv5r + chińska kopię comtac-ow 2 - używane- same słuchawki i wzmacnianie dźwięku działa jednak nie wiem dlaczego - nie słyszę tego co ktoś nadaje ani sam nie mogę niczego nadać,  jeśli ktoś taki jest na forum dajcie znać- z góry dzięki 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odkopie trochę Temat,  Howard Leight Impact Sport ( HLIS ) 

Zastanawiam się nad nimi, i chciałbym do nich dołożyć własnie mikrofon. Widziałem tu w temacie ze ZTEA Cobra pasują idealnie. Tylko nie mogę znaleźć żadnego przycisku PTT który by pasował. Ja potrzebuje wejście Kenwood i do HLIS potrzebny jest AUX. Ale wszystkie PTT maja wyjścia na Military. Sa jakieś przejściówki na AUX lub ma ktoś może jakiś PTT który działa z takim zestawem ? 

Wiem ze można lutować ale nie wiem czy mam do tego cierpliwość. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...