Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lekki AEG dla słabych kobiecych rąk


Recommended Posts

Co za kontrowersyjny tytuł tematu! Ale tak; drodzy forumowicze, poszukuję dobrego jakościowego, lekkiego AEGa dla mojej dziewczyny. Dostawszy do rąk PDW narzekała, że ciężkie; "I'm running out of options here". Alternatywą byłby MP9 gbb od KWA, ale ma bardzo drogie magazynki, zdaję się na Wasze doświadczenie!

Link to post
Share on other sites

Podobnie jak Attero powiem, że P90 byłoby git, lub też jakieś MP5K. AKSU wydaje mi się być już za ciężkie, dalej to metalowy klocek, tyle, że z krótką lufą, lepszym wyborem była by chyba plastikowa CM.028 (chociaż raczej nie spełnia wymogu jakości :icon_razz2: ).

Link to post
Share on other sites

Problemem w PDW jest wyważenie, w zasadzie, wszędzie problemem jest środek ciężkości; nie martwię się tutaj i nie roztrząsam tego, czy ktoś połamie paznokcie. ;) MP9 jest idealnie skrojone, lekkie, dobrze wyważone, poręczne; niestety jest to gaziak, gaz i magazynki kosztują, tutaj pytam o alternatywę.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Skoro MP5k PDW jest dla niej za ciężkie, to pozostaje mi tylko podpisać się pod słowami RivPolska. Wciąganie do airsoftu na siłę swoich dziewczyn oraz cudownych dzieci to plaga polskiego airsoftu

 

Może glocka cymy uniesie?

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za niedopowiedzenie; chodziło o KAC PDW, jest po prostu dla niej za ciężkie; źle wyważone. Przyjąłem je więc jako punkt odniesienia w szukaniu czegoś lżejszego. Dziewczyna chce się strzelać, jednak sama po forach latać nie będzie, bo może fakt, namówiona na strzelanie to ona została, ale wkręcić się w to wkręciła i to solidnie :)

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

A, to trochę zmienia postać rzeczy. W takim razie ja bym polecił empepiątkę z baterią w stałej kolbie (lepsze wyważenie). JG tańsze i lżejsze, bo z ABS-u, Cymy za to pięknie strzelają, choć droższe i z metalu

Link to post
Share on other sites

Przecież to PDW waży gdzieś 2kg. Lepiej naucz swoją dziewczynę jak się nosi broń i wtedy nie będzie miała problemu z uniesieniem nawet i 5 kilo. Poza tym tylko sobie mięśnie wyrobi, to coś złego? A jak jest rzekomo źle wyważone to PDW to można zawsze wymienić kolbę czy dodać tłumik albo dłuższą lufę czy cokolwiek innego. Też miałem źle wyważoną replikę ale akurat moje plany wymiany kolby się z tym problemem pokrywały i jest teraz o wiele wygodniej.

 

Jednak chcąc jakiejś rady udzielić powiem tylko jedno - repliki bezkolbowe, czyli np P90.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz to mogę dać wam zmacać tavora od aresa.

 

Cholera, nie pomyślałem zupełnie o tej replice - ta to musi mieć wyważenie, 3kg których się nie powinno się czuć! Jeśli będzie kiedyś okazja, to bardzo chętnie skorzystamy z Twojej uprzejmości ;)

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Cholera, nie pomyślałem zupełnie o tej replice - ta to musi mieć wyważenie, 3kg których się nie powinno się czuć!

W zasadzie to zgadłeś, miałem okazję trzymać Tavora w ręku i przez swoje magiczne wyważenie wydaje się niesamowicie lekki. Nawet AUG mu nie dorównuje

Edited by Graszczur
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...