Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Border War 5 - Czechy


Recommended Posts

Kolejna edycja niezłej, ogólnoeuropejskiej imprezy, rejestracja ruszy w listopadzie 2012

 

Adres strony: http://borderwar.cz/sites/

 

Jest zapowiedzianych kilka ciekawych zmian mechaniki, stronnictw i założeń.

Nie doszukałem się jednak terminu (nawet przybliżonego) imprezy na stronie ani na forum. Podejrzewam, że kwiecień 2013. Jest tylko notka:

"Exact event date will be revealed shortly"

Doszukał się ktoś może?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powiedzą... Maciek i Dirt też chętni, fajnie by było znów mordki zobaczyć.

Boję się tylko, że termin pokryje się ze Stalker Pandermia 19-21.04.2013, a tego raczej (jako ekipa) nie opuścimy, Bender ty też chyba pozytywnie Gyverowe stalkery wspominasz.

Link to post
Share on other sites

Według rosyjskiego forum ASG termin BW ma być jak w zeszłym roku tzn. 26-28.04. Co jak co ale wywiad to mają dobry więc ja w to wierzę :icon_razz2: Wstępnie od nas z północy szykuje się 7 osób ( z Benderem, ale bez leniwców :icon_razz2:) więc jesli z Podkarpacia 15 można by pomyśleć o polskim plutonie.

Link to post
Share on other sites

No to pluton o liczebności powyżej 30 osób jest jak najbardziej realny.

Pomorze, Kujawy i jak mniemam Podkarpacie wybierają się do PAZ, a jak z Poznaniem ?

Sądząc po zdjęciach ekip również :icon_razz2: .

Miło byłoby podtrzymać tradycję aby pluton wystąpił w wz 93, ale to bez spinania się.

Co do liczebnośc to i tak wszystko wyjdzie po rejestracji, a tak naprawdę po uregulowaniu należności :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

od nas będzie 5 chłopa Madness i chyba drugie tyle zbieraniny z Rzeszowa. Mundury wz93 lub typowo ruskie kzs/partizan, do wyboru do koloru.

 

Polski pluton - jak najbardziej za, przynajmniej nie będa nas doczepiać do kogo się da. Zapewnie napotkamy zaprzyjaźnionych Bułgarów

 

25.10

dostałem maila, w treści było

" Event Date,

Border War 5: 26-28.4.2013,

Registration starts: 4th November 2012 20:00 CET"

 

Maciek, ci twoi kumple ze wschodu numery totka tez podają?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przy rejestracji, zaznaczam opcję dotyczącą koszulki: "No, thanks", a w potwierdzeniu danych mimo wszystko otrzymuję komunikat "Do you want a t-shirt: yes". Też tak macie czy jestem jednostkowym przypadkiem? Przy okazji zapytam: do jakich stron konfliktu się zapisujecie - może pomoże mi to w wyborze :)

Link to post
Share on other sites

ode mnie 5 osób zapisane do Paz Militia.

Jak ktoś nie kliknie naszywki czy koszulki, to nic się nie dzieje - na miejscu będą do kupienia w tych samych cenach.

A i pamiętajcie, że niestety płacąc paypalem, jest doliczane 4% opłaty transwerowej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I tak lepiej niż przelew do innego kraju. Typowa opłata to 100zł.

Kolego zmień bank bo Twój Cię oszukuje :icon_wink: :icon_razz: przelew mnie kosztował całe 5zł

 

@Robson71 & aro254 - Pingwiny wyruszają z Wrocka

Edited by dj_drops
Link to post
Share on other sites

@FORMALINA ma rację bo dowództwo to jest zagadka, a rzadko się porządni trafiają.

 

Taki konwój byłby niezły :icon_smile: bo tak to przynajmniej wiadomo jak jechać jeśli ktoś nie był tam jeszcze.

 

I strona którą wybrać to PAZ Militia tak? i czy trzeba się jakoś ustylizować specjalnie na to czy normalnie? Pytam dla pewności

 

Edit: z tego co teraz wyczytałem na stronie to juz ponoć po biletach poszły w 2,5 dnia... Ale z tego co rozumiem to jeszcze coś ma być dodane w połowie Grudnia.

Edited by aro254
Link to post
Share on other sites

Oczywiście lepiej jechać razem, bo jak się gubić to nie indywidualnie :icon_mrgreen: jak sie zagubić to lepiej we dwóch.... a na powaznie to dojazd wg GPS jest prosty, problem może byc na ostatnich 2 km, bo trzeba wiedzieć w którą drogę skręcić a drogowskazu w zeszłym roku nie było.

 

Co do wyboru strony to absolutnie nie wskazuję po której należy się zapisać, bo pewnie również TF ma swoje zalety ( noszenie hełmu jest uber-cool-pro) :maniak_jezyk: , tym bardziej, że Główny Org poprosił Rosjan aby wystapili jako TF aby wyrównać szanse więc nie będzie tak strasznie.

 

Dowodzenie .... będzie jakie będzie.

Link to post
Share on other sites

Bilety będą, raz że tradycyjnie nie wszyscy zapłacą, dwa w grudniu będzie druga edycja biletów.

Co do dokopania Ruskim w ramach jednego TF lub dwóch nie bardzo rozumiem, bo właśnie Rosjanie są w TF,

tak więc tylko zapisując się do PAZ jest na to szansa :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Ja na ten grudzień czekam właśnie :)

 

Jeśli chodzi o stronę, to kwestia po której będzie właśnie więcej naszych co by się jakoś dogadać normalnie no bo nie wiem czy sam nie pojadę, ale postaram się przekonać kumpli. Więc z miła chęcią zabrałbym/zabralibyśmy się z PINGWINAMI z Wrocławia :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...