Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polska Superprodukcja - Battlefield 3 Missing Patrol


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotarłem do 3:50 i dalej nie mogłem. Profesjonalna zmiana magazynka z klepnięciem w okno wyrzutnika łusek troszkę mnie rozłożyły :D. Na miejscu twórców (raczej tfurców) szybko bym to kasował, zanim przyjdą pozwy od EA/Dice za robienie czarnego PR marce Battlefield.

Link to post
Share on other sites

Trzeci!

 

Ja bym to wysłał do EA/Dice.

 

Ja jestem uber, wytrwałem do 5:40 (może dlatego że dalej sie nie załadowało). Najlepsze są te wąsy u Loczka, miały dodać powagi, a wyglądają jak dziewicze :D film na dobrą sprawe moglby sie skończyc po pierwszym wybuchu... oszczędziliby sobie kompromitacji.

Link to post
Share on other sites

Kompromitacja sracja. Siadłem na 4 minucie, tak mnie tandeta zniechęciła.

 

Język polski można tak akcentować, żeby można było zamieścić emocje. Bo tego się słucha z błaganiem o koniec. Normalnie szary papier do tyłka. Zresztą, tak jest w większości przypadków z polskim dubbingiem. Niektóre sceny powinny być przemyślane raz jeszcze (pierwszy kontakt, zmiana magazynka, akcja między samochodami).

 

Fajno, że zechciało im się filmik zrobić. Niefajno, że jest więcej efektów niż rzetelnego aktorstwa i przygotowania scen. Nie mówiąc o nienaturalnych kwestiach mówionych. Niefajne jest też użycie marki Battlefield w celu promocji filmu.

 

Lubię polskie produkty. Ale żądam jakości!!

Link to post
Share on other sites

ŁORANY!

 

Wszyscy biegajo w trampkach, rzucają puszkami po farbie udającymi granaty, aktorstwo na poziomie symbiozy trudnych spraw z detektywami i psami. Dlaczego oni noszą słuchawki od komputera pod kaskiem?! Ci goście nawet nie ruszają ustami, gdy mówią...

Teren słaby, w sumie efekty, wg. mnie bardzo dobre.

 

Teksty w stylu "po chuj", komendy w stylu "wstawaj chuju" (i inne) też nie dodają klimatu, jak i włosy błyszczące od żelu.

 

W sumie widziałem jakieś 4-5 minut skacząc po filmiku.

Link to post
Share on other sites

Wytrzymałem do 16:40. Najgorszą częścią tego filmu są dialogi i sztuczne modulowanie głosu. Nie widzę nic zabawnego w takim bluzganiu. Widać ,że kosztowało to ich trochę pracy ale poszli w złym kierunku. Efekty, montaż, ujęcia całkiem ok jak na film amatorski. A ta scena z dziewczyną...

Link to post
Share on other sites

Fakt dłużej niż kilka minut nie da się wytrzymać ale film nakręcony bardzo fajnie szkoda, że zabrakło ciekawszego scenariusza ale to problem chyba wszystkich filmów niskobudżetowych. Co do aktorów to no cóż... brawo za odwagę :icon_biggrin:

 

Niskobudżetowych?? Cytuję:

 

"Produkcja warta ponad 500zł."

 

Radzę się zastanowić dwa razy zanim napisze się coś takiego...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...