Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Gdzie schować baterię ?


Recommended Posts

Witam,

Zamierzam kupić LMT Defender 4 Patrol Carbine od ASG/KWA. W replice nie ma kolby z miejscem na baterię a nie chciałbym kupować atrapy lasera, ponieważ po prostu mi się to nie podoba.

Chciałbym abyście mi pomogli mi rozwiązać ten problem. W specshopie widziałem kolbę z miejscem na baterie w cenie 300zł - dla mnie to jest za dużo. Może wiecie gdzie kupić taką kolbę dobrej jakości w trochę niższej cenie lub macie jakiś inny pomysł na schowanie batki.

Z góry dzięki za odpowiedz :)

Link to post
Share on other sites

Pakować się Ni-MH skoro ma możliwość kupienia LiPo? Bez sensu... Skoro ma te 200zł(bateria będzie kosztować ok. stówę, zależy jaką pojemność wybierze) to może kupić jakaś ładowarkę LiPo z balanserem. Jeszcze spokojnie starczy miernik napięcia.

Link to post
Share on other sites

Kolejny bezsens...

Szkoda wydać 100-120 zł na prostą ładowarkę do lipo skoro za 180 można mieć imaxa na lata ...

Nimh też będzie bardzo dobrą baterią ja używam od początku przygody z asg i nie narzekam super roof wytrzymałość itd itp.

Lipo miałem przez 2 miesiące i jakość nie odczułem wygody lipoli ...

Link to post
Share on other sites

A to dodatkowe 100zł na IMAX'a skąd weźmie? Za te 200zł musi jeszcze kupić baterię.

Po 1 LiPo nie musisz rozładowywać, nie am efektu pamięci

Po 2 w każdej chwili możesz sprawdzić stopień naładowania baterii, wystarczy kupić miernik

Po 3 mniejsze rozmiary i waga

Po 4 ogólna lepsza wydajność względem Ni-MH(patrząc na napięcie - 7,4V w LiPo ma podobną wydajność co 9,6V w Ni-MH)

Po 5 są tańsze(mówię o akumulatorach modelarskich, wystarczy tylko zmienić wtyczkę w replice)

Po 6 lepiej znoszą zimno

 

Jedyny minus to taki, że trzeba pilnować napięcia, nie można pozwolić, aby napięcie spadło niżej niż 3V na celę

Jak dla mnie i tak LiPo jest o wiele lepsze od Ni-MH, nie wiem jak inni.

Edited by Shuad
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

w std przednim chwycie w M4 schowasz prawie wszystko, ale jak cie kiedyś przyjdzie ochota na zmianę na np. MOE to tam tylko lipole wchodzą i to na styk

bierz lipo

- jeśli często strzelasz, to nie ma problemu z rozładowywaniem przed ładowaniem na imprezę

- jeśli rzadko strzelasz, to nie ma problemu z samo rozładowywaniem się baterii

Link to post
Share on other sites

To uzupełnię, że na moim defenderze jest założony MOE i ta bateryjka proponowane przeze mnie we wcześniejszym poscie chowa się w nim bez problemów, a NiMH stara nie pamiętam chyba 8.4V 1100 (od G36C JG) tak ździebko na styk w standardowym się mieści więc jeśli już to od razu w lipole inwestować nie kombinować z innymi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...