Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur Grom.


Recommended Posts

Witam, chciałbym wystylizować się na żołnierza Gromu i w tym celu pragnę zakupić mundur Gromu lub stylizowany na niego. Moje pytanie jest takie gdzie takie cudo można zakupić i jakie były by koszta??

Przy okazji jaki karabinek szturmowy do 800-900 zł polecacie(żeby pasował do munduru,metal korpus, nie "kałasz"). Z góry dzięki za pomoc:)

 

 

Kwestia repliki została wydzielona do drugiego tematu znajdującego się tutaj.

Arafat

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 5 months later...

Witam. To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość bo nie jestem znawcą tematu. Mam takie pytanie czy, któraś wersja spodni od DWS była zapinana na zwykły guzik 4 dziurowy ( chodzi mi o ten guzik nad rozporkiem ) a nie kanadyjski i ewentualnie jaki producent szył z takim guzikiem? Kolejne pytanie jakiego koloru powinny być szlufki na pasek zielone czy beżowe ? Pytam bo zastanawiam się nad zakupem i mam dwie opcje z tym, że zauważyłem pewne różnice w wyglądzie.

Link to post
Share on other sites

Mundur ten szyje kilka firm.

Kolejne przetargi zmieniały się, i tak dodano między innymi rzepy na rękawie zamiast guzików i zmieniano tkanine z suezu na oryginalny multicam i jego wersje niepalną.

Raczej nie było spodni z rozporkiem na normalny guzik, ale tu możesz wrzucić fotki.

Głowy nie dam sobie urwać, ale szlufki były chyba tylko zielone.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie posiadam fotek. Spodnie oglądałem w dwóch sklepach. Te ze zwykłym guzikiem nad rozporkiem miały właśnie zielone szlufki i cale były właśnie takie jakby bardziej wpadające w zieleń. Producenta nie pamiętam. Te spodnie są do kupienia za 120zł. W drugim sklepie jest do kupienia cały komplet i tu spodnie maja takie beżowe szlufki, kanadyjski guzik nad rozporkiem i kolorystycznie bardziej w brąz wpadają i tutaj producentem jest Arlen. Więc w tych pierwszych nie pasuje mi ten guzik a w drugich kolor szlufek. A jak ogólnie się te spodnie sprawdzają? I która wersja lepsza na lato15 czy 16?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...