Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM028 Tactical vs. JG 608-2


Recommended Posts

, pis joł.

 

:icon_eek2: :icon_eek2: :icon_eek2:

 

A co do szyn, skoro są dla ciebie niepraktyczne, to dlaczego kupujesz AK z szynami :icon_smile: ? Może ciebie nie zrozumiałem :icon_wink: Ewentualinie możesz kupić takie coś http://gunfire.pl/pr...zowa-do-AK.html i będziesz miał szyne RIS z tyłu broni :icon_smile:

 

A co do JG 608 to polecana replika, tak samo jak zwykła CM 028 (nie wiem jakie jest porównanie do zwykłej cm 028) I pamiętaj, że cm 028 T ma szyny tylko z przodu (tam gdzie chwyt) i nie wszystkim pasuje koli w takiej odległości :)

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Wiem właśnie, dlatego dla mnie nie praktyczne jest umieszczanie koli w tak dużej odległości.

Co do "pis joł" to nawiązanie do słynnego free Eldoki, spotkałem się z pierwszą osobą, która mnie "poprawiła", mniejsza o to.

Więc, dokupując do ak tą szynę cenowo wyjdzie tyle samo co JG, tylko teraz która repliczka lepsza ?

Podobno w JG kabelki się psują (te stockowe), wiecie coś o tym ?

Dzięki panowie za wszystko, jestem zielony a swoje zdanie opieram tylko na tym co mi znajomi powiedzieli. Pis... ekhm PEACE joł !

Link to post
Share on other sites

Dobra, cymka zamówiona, wizualnie bardziej mi się podoba, przy okazji udało mi się wylicytować nówkę w atrakcyjnej cenie :)

To teraz co do tej szyny, która będzie znajdować się "nad rękojeścią/magazynkiem", pod choinkę zamierzam sobię sprezentować ET 552, więc wypadałoby do czegoś go przymocować (i nie do szyny co się znajdują na początku repliki).

Także panowie, wielkie dzięki za pomoc i cierpliwość, żeby nie było, sam się nie obijam, co chwilę szukam coś na ten temat ;)

Link to post
Share on other sites

:) Jeśli nówka w atrakcyjnej cenie to często to nie nówka :D

 

Ale wracając do tematu: Nie widziałem nigdy stockowej cymki z tym: http://gunfire.pl/product-pol-1152195538-Szyna-montazowa-do-AK.html Jest taki 1 maly (ogromny) problemik :) Otóż body cymki 028 nieważne jakiej jest .. plastikowe :) 2 Problem, żeby mieć tą szyne trzeba mieć to: http://www.ceneo.pl/5654866 (Sorki za linka, ale wiesz o co chodzi) i dopiero do tej jaskółki (szyny montażowej bocznej) wkręcasz szynę montażową a na to http://www.casg.pl/product-pol-1040-Replika-celownika-EoTech-552-kolor-czarny-.html

 

Więc będziesz się musiał trochę pobawić w montowanie :) Najgorzej będzie z jaskółką, bo nie widziałem szyny bocznej montowanej w plastikowym body ale możesz więcej poczytać to się dowiesz co i jak

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...